Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.09.2012, 23:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Tesadüf ve rastlantılara inanırmısınız.

Tesadüflere ve rastlanılara iinanırmısınız ? Hayat sanki bir zincir gibi tesadüfler ve rastlantılar son zamanlarda hayatımda çok etkili. Örneğin 2 gün önce ismini vermiyeyorum bir bedava-sitem üyesi ile aynı otobüsde hatta yanyana oturdum. Tabi ben onu tanımıyordum ama o beni tanıdı. Sen afilli değilmisin dedi. Öncesinde duymazdan geldim. Anlamamazlıktan geldim. Ama her ne kadar belli etmesemde o an çok heyecanlandım ve sonunda evet o benim dedim. Kendini tanıttı. Hoş ben yine tanıyamadım. Yaklaşık 3 saat süren yolculukda hep nostalji söyleyişi yaptık. O da 1 yıldır uğramamış buralara. Ama ben geldim :S daha sonra dün başıma gelen bir tesadüfü anlatayım.çok sık uğradığım mekanlardan birine gittim herzamanki gibi. Oturdum kahvemi bekliyordum ki birde ne göreyim. Bir bayan laptop ile yanımdaki masada. Bedava sitem ekstralarındaki tasarımları inceliyor birşeyler yapmak istiyor ama yapamıyo neyse ben tabi dayanamadım izin isteyip yanına oturdum. Ve bir kaç yardımdan sonra yapması gerekenleri anlattım. Konu konuyu açtı 1 saat takılacağım mekanda 6 saat kaldım sonra dayanamadım geri geldim. 1 tesadüf daha istemiyorum Smile iyi geceler bs 02:37

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj17.09.2012, 03:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tesadüflere inanmam! Ama bu ikinci tesdüf senin yuva hazırlıkların olabilir değerlendir derim Smile
Bana göre herşey nasip!

Mesaj20.09.2012, 23:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Tesadüflere inanmam! Ama bu ikinci tesdüf senin yuva hazırlıkların olabilir değerlendir derim Smile
Bana göre herşey nasip!

dediğin gibi nasip ama ben evlenmeyi düşünmüyorum bile. Iyi geceler Wink

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Önceki mesajları göster: