Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.09.2012, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitenizde Erisim Sorunu Yasiyorsaniz.! >>

Sevgili üyeler,

tr.gg uzantılı sitelerimizin hostunu saglayan yaklasik 30-45 arası sunucusu bulunmaktadır.
Tüm tr.gg uzantılı siteler aynı serverde bulunmadığından, bazı kullanıcılarımız (panelinde) hata alabilir.

Daha dogrusu, sitelerinize kisa süreligine erisim saglanmaya bilir.
Bundan dolayi tedirgin olmamanizi belirtmek isteriz..
Temel olarak sitelerinizde aldiginiz kisa süren erisim sorunlari, ayni sorunlardan kaynaklanmaktadir.
Ôrnek vermek gerekirse.>> Burada sitelere direk erisim sorunu hakkinda aciklama yapilmistir..>>

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=214908

Diger konumuz.>
Resim eklemeye çalıştığınızda "Internal Error" hatasıyla karşılaştığınızda, bu sorunun sizden olmadığını ve bizim veri tabanımızdan kaynaklanan geçici bir sorun olduğunu bilmenizi isteriz.
Sorunun geçici olduğunu tarafınıza bildirir, teknik destek ekibimizin bu sorunu gidermek için çalıştığını sizlere aktarmak isteriz.

Sevgilerle...
Admin Tarık

En son admintarik tarafından 24.09.2012 19:12:58 tarihinde değiştirildi, toplam 4 kere değiştirildi
Mesaj24.09.2012, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Saol

saol Smile :lol
Böyle düşünceli insanları görmek güzel :lol Laughing

(Mesaj @balikesirerdek tarafından düzenlendi.)

En son baskentgazetesi tarafından 24.09.2012 19:35:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.09.2012, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resim yüklüyemiyorum 2. ay oluyor sorunu bildirdim ama ilgilenilmedi. Tarık bey? :S
Mesaj24.09.2012, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Internal Error hatası alıyordum, bildirmek üzereydim. Artık gerek kalmadı. Teşekkürler...
Mesaj25.09.2012, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

endişe yok hata var
Mesaj26.09.2012, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben tr.gg ile girince, örneğin ciliz-web.tr.gg yapınca siteme girmiyor, sanki internet gitmiş gibi oluyor ya da sayfa açılmamış gibi. tr.gg yerine page.tl koyunca açılıyor. çözebilir misiniz ?
Mesaj28.09.2012, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler!

bilgilendirme için teşekkürler! peki kimse mi açamıyor sayfamı açanlar war sanırım. dinleyicilerime bi uyarı yollasam mı ?
Mesaj29.09.2012, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim site öyle oldu ama admin tarik sayesinde düzeldi teşekürler
Mesaj30.09.2012, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Site uzantısı

Moderatörden yardım istiyoruzz. Türkiye server' ını düzeltsinler Lütfen !!!

alparslan®
| l | lllll| lll||ll || lll

Mesaj02.10.2012, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Saol

baskentgazetesi yazmış:
saol Smile :lol
Böyle düşünceli insanları görmek güzel :lol Laughing

(Mesaj @balikesirerdek tarafından düzenlendi.)
Rolling Eyes Rolling Eyes
Mesaj07.10.2012, 06:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitenizde Erisim Sorunu Yasiyorsaniz.! >>

gereksiz alıntılar yapmayın düzenleme: @informess

En son batman10000 tarafından 09.10.2012 18:27:41 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj08.10.2012, 06:35 (UTC)    
Mesaj konusu: siteler neden siliniyor

benim ikisitem silindi neden acaba
linkler kaldırılıdı @informess
bana yardimci olurmusunuz iki siteminde acılması konusunda

En son akbayirfm46 tarafından 09.10.2012 18:28:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.10.2012, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: siteler neden siliniyor

akbayirfm46 yazmış:
benim ikisitem silindi neden acaba
http://akbayirfm.tr.gg/
http://akbayirkasabasi.tr.gg/
bana yardimci olurmusunuz iki siteminde acılması konusunda

Merhaba.
Hiçbir site sebepsiz yere silinmez,elbet bir açıklaması vardır.
support-tr( at )webme.com 'a mail atınız.
(at) yerine @
"Haberler" başlığında "Oops." başlığını da inceleyiniz.
İyi forumlar.
Mesaj10.10.2012, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun zamandır bu çalışma devam ediyor mu, sitem silindi mi? http://www.kurdelenakisin.tr.gg sitesine erişemiyorum uzun zamandır? Eğer çalışmalar bittiyse ve hala buna rağmen erişemiyorsam büyük bir problem var ki hiçbir yasağı çiğnemedim... Sitemin hiti çok güzeldi ama uzun zamandır erişim olmadığı için google'dan da düştüm. Az-çok adsense geliri sağlıyordum ama şimdi siteye erişim yok...

Eğer geçiciyse lütfen biraz hızlı olun çünkü bu bize çok zarar verdi... Hatta birçok kişinin trgg'yi bırakmasına bile yol açtığını düşünüyorum...
Mesaj10.10.2012, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

banneryayincisi yazmış:
Uzun zamandır bu çalışma devam ediyor mu, sitem silindi mi? http://www.kurdelenakisin.tr.gg sitesine erişemiyorum uzun zamandır? Eğer çalışmalar bittiyse ve hala buna rağmen erişemiyorsam büyük bir problem var ki hiçbir yasağı çiğnemedim... Sitemin hiti çok güzeldi ama uzun zamandır erişim olmadığı için google'dan da düştüm. Az-çok adsense geliri sağlıyordum ama şimdi siteye erişim yok...

Eğer geçiciyse lütfen biraz hızlı olun çünkü bu bize çok zarar verdi... Hatta birçok kişinin trgg'yi bırakmasına bile yol açtığını düşünüyorum...

O site silinmiş kardeş Laughing Geri açmazlar. Neutral
Önceki mesajları göster: