Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2012, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Tasarım Hakkında

Arkadaslar ben Css tasarım çizmeye basladım. Bazı arkadaslar ilk paintten bir taslak çiz dedi. Fakat tasarım çizmeden önce css hakkında bazı sorularım olacak.

[color=green]*Css den tam anlayan arkadaslar bana ulasıp yardımcı olurlarsa sevınırım. Bastan basladığım ıcın tum yaptıklarımı videoya cekeceğım benım gibi 0 dan baslayacak arkadaslarada faydalı olur.

Aşağıda önizlemesini verdiğim resımde gerekli sorularım mevcut.[/color]

Mesaj27.09.2012, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css Tasarım Hakkında

skaaynet yazmış:
Arkadaslar ben Css tasarım çizmeye basladım. Bazı arkadaslar ilk paintten bir taslak çiz dedi. Fakat tasarım çizmeden önce css hakkında bazı sorularım olacak.

[color=green]*Css den tam anlayan arkadaslar bana ulasıp yardımcı olurlarsa sevınırım. Bastan basladığım ıcın tum yaptıklarımı videoya cekeceğım benım gibi 0 dan baslayacak arkadaslarada faydalı olur.

Aşağıda önizlemesini verdiğim resımde gerekli sorularım mevcut.[/color]

Aslında yukarıda boşluk bırakman şart değil. Sadece görsel açıdan daha tutarlı sonuç almana yarar. 110 veya 120 piksel yeterli olur.

Şu an için, yaptığın bu tasarımın kodlamasında hiçbir resim kullanılmaz. Kullanabilirsin, ama gerek yok. Çünkü sadece div boyutlandırma ve renk kodlarıyla bunların hepsi kolaylıkla oluşturulacaktır. Renk kodu kullanmak yerine resim olarak koymak, bu durumda, resim koymak yerine her karesi aynı olan 30 dakikalık video yerleştirmek kadar saçma olur. Sitenin yüklenişini yavaşlatır.
Önceki mesajları göster: