Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.10.2012, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu: En genc yazar sizi söyleşisine davet ediyor. Kitap hediyeli

Arkadaşlar merhaba. Beni bir çocuğunuz tanıyorsunuz zaten. Ben Erencan ALGÜN. 17 yaşımda bastırdığım Adem ile Havva'nın Son Aşkı adlı futuristik romanla birlikte Türkiye'nin en genç yazarlarından birisi olma unvanını kazandım. Sizinle buluşmak, sizinle konuşmak için çeşitli organizasyonlar düzenlemeye çalışıyoruz. Bu organizasyonlardan sonuncusu da söyleşi...

12.10.12 tarihinde Facebook'ta Kitap Kalbi sayfası üzerinden gerçekleşecek olan söyleşimize sizde davetlisiniz.

Önemli Bilgi; Söyleşimiz sonunda bir kişi imzalı kitap kazanacaktır.

Link veremiyorum. Bize ulaşmak ve söyleşimize katılmak için Facebook'ta şu sayfaları arayabilirsiniz. Bkz;

23.59 Adem ile Havva'nın Son Aşkı adlı facebook sayfası ve

Kitap Kalbi adlı facebook sayfası..
Mesaj07.10.2012, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılmayı çok istiyorum fakat 11 ile 15 tarihleri arasında gezide olacağım tarihi değiştirme intimalimiz keşke olsa Smile
Mesaj07.10.2012, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Katılmayı çok istiyorum fakat 11 ile 15 tarihleri arasında gezide olacağım tarihi değiştirme intimalimiz keşke olsa Smile

Maalesef ki tarihi değiştiremiyoruz. Uygun bir anı bulabilirseniz sizi söyleşimize bekleriz. Fakat ola ki söyleşimize katılamadınız kapımız sizlere her zaman açık. İstediğiniz zaman istediğinizi sorabilirsiniz.
Önceki mesajları göster: