Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.10.2012, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Css tasarım Yardım :(

Merhaba arkdaslar css tasarım çiziyorum ps de Sonra dw 8 de
tablo acıyorum ölçüleri yazıyorum sonra tablo geliyor border 0 yazıyorum tablo geliyor ekrana ortaliyorum 3 parça halında ki resimleri koyuyorum ama şöyle aralıklar kalıyor http://c1210.hizliresim.com/12/9/dtb36.jpg neden kafayı yicem bulamadım .s yardımlarınızı beklıyorum Sad
Mesaj09.10.2012, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodları at hemen düzelteyim.
Mesaj09.10.2012, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardesım düzeltmen önemli degil bende çiziyorum kodluyorum ama öyle bir problem çıktı nasıl düzeltirim onu söylersen çok sevinirim
Mesaj09.10.2012, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

orada boşluk bırakmışsındır yada <br> kodu vardır
Mesaj09.10.2012, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tablo olarak kodlamış kardeşim.Kardeşim tasarımı dreamweaver'de div olarak kodlarsan sorun kalmıcaktır.

okkiroyon( at )windowslive.com
Mesaj09.10.2012, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Div kullanamıyorum Tablo ile oluyordu pc format attım ayarlar gitmiş şimdi olmuyor
bilen 1 kısı bile yok mu ya !
Mesaj09.10.2012, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

resimde yazım hatası olmuş ilk başta imlaçte demişim Smile mous ile dicektim

http://f1210.hizliresim.com/12/9/dtcb8.png
Mesaj09.10.2012, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk olarak dreamviewer programı ile div öğrenin.

Sonra notepad++ programını indirerek oradan güzel biçimde kendinizi geliştirdikten sonra kod yazarak uzmanlaşabilirsiniz.

Fakat tablolar ile tasarım olmaz bende zamanında çok sorun çekiyordum tasarımları kodlamaya göre çiziyordum ama şimdi öyle değil çünkü istediğim tasarımı çiziyorum divin özellikleri çok kolay yazmasıda çok zor değildir.

Yakında anlatımlar yapacağım div yazmak ile ilgili bu konunun urlsini bir yere kayıt ederim.

Sizde yardımcı olurum tekrardan şimdilik elimden bir şey gelmiyor çünkü indirdiğiniz programda sorun var, Malesef bizim yapacağımız herhangi bilinen bir şey yok.
Mesaj09.10.2012, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
İlk olarak dreamviewer programı ile div öğrenin.

Sonra notepad++ programını indirerek oradan güzel biçimde kendinizi geliştirdikten sonra kod yazarak uzmanlaşabilirsiniz.

Fakat tablolar ile tasarım olmaz bende zamanında çok sorun çekiyordum tasarımları kodlamaya göre çiziyordum ama şimdi öyle değil çünkü istediğim tasarımı çiziyorum divin özellikleri çok kolay yazmasıda çok zor değildir.

Yakında anlatımlar yapacağım div yazmak ile ilgili bu konunun urlsini bir yere kayıt ederim.

Sizde yardımcı olurum tekrardan şimdilik elimden bir şey gelmiyor çünkü indirdiğiniz programda sorun var, Malesef bizim yapacağımız herhangi bilinen bir şey yok.

Zor değilde başlangıç aşaması için giriş olarak tablo daha idealdir.Acemi olarak direk div ile yaparsa sorunlar çok çıkar.

okkiroyon( at )windowslive.com
Mesaj09.10.2012, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte öğrenmende fayda var.