Forum'da ara:
Ara

SizceBen Halımıyım
Haklısınız.
  0%
[ 0 ]
Haklı Değilsiniz.
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Yazar Mesaj
Mesaj18.10.2012, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaptığım Tasarımları A Designer Kısmını Değiştirmes Suçmudur

Merhaba,
Ben Tasarım Yapıyorum ve Sitemde Bu Tasarımları Yayınlıyorum İsteyen Kişilerde Bu Tasarımları Alıyor Bedavadan ama Benim Tek Kazancım İse Tasarımların Altına Koyduğum Designer: By_Hemenyakala Linkidir Böylelikle Tasarımı Alan Kişinin Sitesine Giren Ziyaretçi Linke Basıp Oda Tasarım Alabilir Benim Tek Kazancım Budur Bu İşten Ama Bazı Kişiler Israrla Değiştirip Israrla Düzeltmiyeceğim Diyorlar. Peki Bu Designer Kısmını Değiştirirlerse Sitelerini Kapattırabilirmiyim Designer Kısmını Değiştirmek Suçmudur? SizdenBunu Öğrenmek İstiyorum...
Mesaj18.10.2012, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yaptığım Tasarımları A Designer Kısmını Değiştirmes Suçm

hemenyakala yazmış:
Merhaba,
Ben Tasarım Yapıyorum ve Sitemde Bu Tasarımları Yayınlıyorum İsteyen Kişilerde Bu Tasarımları Alıyor Bedavadan ama Benim Tek Kazancım İse Tasarımların Altına Koyduğum Designer: By_Hemenyakala Linkidir Böylelikle Tasarımı Alan Kişinin Sitesine Giren Ziyaretçi Linke Basıp Oda Tasarım Alabilir Benim Tek Kazancım Budur Bu İşten Ama Bazı Kişiler Israrla Değiştirip Israrla Düzeltmiyeceğim Diyorlar. Peki Bu Designer Kısmını Değiştirirlerse Sitelerini Kapattırabilirmiyim Designer Kısmını Değiştirmek Suçmudur? SizdenBunu Öğrenmek İstiyorum...

Coprighti sana ait ise suç kapattırabilirsin...
Mesaj18.10.2012, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımları sen free tasarım sitelerinden veya wp tasarımlarını tr.gg ye uyarlıyorsan
ben kendim kodladım diyebilir ama tasarımı sen çiziyosan kapattırabilirsin.
Mesaj18.10.2012, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Tabikide

Tasarımları Ben Yapıyorum Ama bunu Nasıl Kanıtlayabilirim Bilmiyorum
Mesaj18.10.2012, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj18.10.2012, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağolda

Bu ücretle Alınıyor Başka Türlü Bunu Kanıtlayamazmıyız?
Mesaj18.10.2012, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımları çizerken arkaplanı birbirinden farklı tonlarda renklerle yap mesela 3 ton kullan bu tonlara coprightini koy link olarak değil ama normal çizerken yaz oraya sonra değişirlerse tasarım bozulur zaten...Gine çalarlarsa yolla supporta maili onlar halleder.
Mesaj18.10.2012, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Anlamadınki

YaPILAN tASARIMI aLIYORLAR dESİGNER kISMINIdEĞİŞTİRİYORLAR aLSINLAR sORUN dEĞİL aLSINALR dİĞE Ypıyorumzaten ama desgner kısmınıdeğiştirmeleri kötü luyor
Önceki mesajları göster: