Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2007, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu: ve sonunda lig tvnin alternatif linklerini buldum

evt arkadaşlar yanlış duymadıınız lig tv nin alternatif linklerini buldum bu bulduğum sitede fenerbahce,beşiktaş,galatasaray ve trabzonsporun lig maçları var tabi avrupadaki bazı maçlarda var.lig tv izlenmez demeyin www.footballlonsat.com adlı sitede lig tv yi maç saatlerinde izliyoduk tabii donmalar oluyodu ama ne yazıkki bu sitede artık maclar yayınlanmıyo tahminime göre lig tv ekibi bu olayı duydu ve önlem olarak siteyi.....(anladınız si onu) benim yaptığım uzun araştırmalardan sonra bulduğum siteyi bilen kişiler olduğunu sanmıyorum çünkü google den arama yaptığınızda benim bulduğum siteyle ilgili hiç bir türk sitelerinde ve forumlarında yok.dediğim gibi buda işin reklamı ama sitemin durumuna göre maçlar başlamadan 1-2 gün önce paylaşmayı düşünüyorum tabi bu sitemin ne kadar hit alcağına ziyaretçi sayısına bağlı bu duruma göre siteyi ya silcem ya devam etcem. o yüzden reklama ihtiyacım var işin reklamı da böyle iyi olur bence
Mesaj08.09.2007, 06:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemde n 250 den fazla html kod bulunmakta onlardan al ve gör neler oluyor

www.birbaksana.tr.gg
Mesaj08.09.2007, 07:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

birbaksana yazmış:
sitemde n 250 den fazla html kod bulunmakta onlardan al ve gör neler oluyor

www.birbaksana.tr.gg

istersen 1000 html kodu olsun onlar benim işimi görmez senin dediğin 250den fazla html kodu benim siteye lig tv yi koymam kadar değerlimi sence.hangisi daha iyi olay sence.lig tv yi netten izlemekmi yoksa 250 den fazla html kodumu.

Yorum sizin Smile
Önceki mesajları göster: