Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.10.2012, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu: etiket (lütfen yardım edin)

sitemi google ekledim. ama google da arama yaptığım zaman sitemi bulamıyorum tam adres olarak arama yaptığımda çıkıyor ama alt kısmında hiç bir yazı yok yani etiketleme yapmamışım galiba. nasıl ve nereye yapacagım
sitem marsimiz.tr.gg
Mesaj17.10.2012, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenden ekstralar kısmından meta tagler'i aktif edebilirsin.Siteni googleye ekleme yerine girdiğinde yorumlar kısmı var oraya kısa tanıtım yapmalıydın.
Mesaj17.10.2012, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekstra kısmına yazdım ama faydası olmuyor galiba.kısa tanıtım yapmamıstım galiba tekrar nasıl yapabilirim....?
Mesaj17.10.2012, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yokumuzyok yazmış:
Sitenden ekstralar kısmından meta tagler'i aktif edebilirsin.Siteni googleye ekleme yerine girdiğinde yorumlar kısmı var oraya kısa tanıtım yapmalıydın.

ekstra kısmına yazdım ama faydası olmuyor galiba.kısa tanıtım yapmamıstım galiba tekrar nasıl yapabilirim....?
Mesaj17.10.2012, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim marşımız diye isim almışsın marşımızı googleye yazarsan tonlarca sayfa çıkarır önüne arkasayfaların birinde olabilir.Hem sistemin değişiklikleri kaydetmisi için zamana ihtiyacı var...
Mesaj18.10.2012, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

yokumuzyok yazmış:
Kardeşim marşımız diye isim almışsın marşımızı googleye yazarsan tonlarca sayfa çıkarır önüne arkasayfaların birinde olabilir.Hem sistemin değişiklikleri kaydetmisi için zamana ihtiyacı var...

sitemin tam adını google a yazdığım da böle bi görüntü çıkıyor

MEHMET AKİF ERSOY VE İSTİKLAL MARŞI
marsimiz.tr.gg/
Ads. Your own Homepage with own-free-website.com!
Mesaj18.10.2012, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin Ana Sayfa Bölümüne Hiç Bir Yazı Yazmamışşın sadece flash var aşağıda flashın adı çıkıyor ana sayfana gir alt bölümde çıkmasını istediğin bir yazı ekle diğer sayfalarında çıkıyor bak istersen
site:marsimiz.tr.gg bide google da bir ara birde ana sayfana yazı yazar yazmaz googleda görünmez iki üç gün sonra görünür
Mesaj18.10.2012, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Konuyu inceleyiniz Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=213212
İyi forumlar.
Mesaj04.11.2012, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

? bilmiyorum Sad
Önceki mesajları göster: