Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.01.2013, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Devrik

DEVRİK

Devrik cümlelerimsin benim.Kulağıma geldiğinde anlamsız bulduğum, düşündüğümde ise içime oturan cümleler. Seni seviyorum demeyeceğim bu sefer. Ben seni sevmeyi seviyorum. Sensizliği anlatmayacağım uzun uzun, yokluğunun acısından bahsetmeyeceğim. Alıştım çünkü senin yakınındayken sensizliği yaşamaya. Yorgunum diyorsun, belli yorgunsun.Yorgunsun ama yeterince sevmemekten yorulmuşsun. Hayatın acımasızlığına karşı koymak alışkanlığına kaptırmışsın kendini. Oluruna bırakamıyorsun. Hiç bir şey beklemiyorum artık senden. Bir güzel söz , bir bakış gibi hayallerim de yok. Dedim ya devriksin benim için. Devrilen hayallerimsin. Aldım elime kalemi, yazıyorum devrik hayallerimi.Gezilmeyen mekanları, yaşanmayan anları, doğmamış kızımızı yazıyorum. Sen yokken seni yaşıyor, mutlu oluyorum. Sonra fark ediyorum ki ben de yorulmuşum. Seni sevmeyi sevmekten yorulmuşum. Alıyorum silgiyi, siliyorum yazdıklarımı. Yazdıklarımla beraber yaşadıklarım da siliniyor. Ve biliyor musun iyi geliyor. Devrilen hayallerimin altından kalkmaya çabalarken gözüm masada ki resmine takılıyor, yüreğimin bir yerinde bir şeylerin acıdığını hissediyorum. Ve artık seni sevmeyi de sevmiyorum.Cümleleri devirmekten vazgeçip gözlerimi kapatıyorum.Bir daha hiç açmamayı diliyorum. Ne kadar inkar etsem de hala seviyorum.Belki seni belki de devrik hayallerimi..
M.ASLAN

Başlık düzenlendi @osmanlisultanlar

En son seninsevdan tarafından 23.01.2013 08:09:24 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj21.01.2013, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Büyük başlıkla konu açmak yasaktır..
Mesaj21.01.2013, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumda büyük açmamışki Devrik yazmış sadece . konu içinde istersen hepsini büyük yazsın Very Happy
Mesaj22.01.2013, 06:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

trtbirzahmet yazmış:
forumda büyük açmamışki Devrik yazmış sadece . konu içinde istersen hepsini büyük yazsın Very Happy

İlk konu açısında büyük azı ile konusunun başlığını yazmıştı..
Mesaj22.01.2013, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben konu hakkında fikir beklerken siz çok küçük bişeye takıldınız arkadaşlar ya Sad
Mesaj23.01.2013, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abla seni tekrardan burada görmek çok güzel (:
Yine başlamışsın muhteşem yazılarına (:
Çok beğendim gerçekten (:
Yenilerini bekliyorum Smile

Mesaj23.01.2013, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim.Malum oğlum çok faal bir çocuk bu arada bende bıraktığım eğitimime devam etmeye karar verdim.O yüzden siteye fazla zaman ayıramamıştım, ama tekrar aranıza döndüm.Desteklerinizi bekliyorum.