Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2007, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Menü elemanları sorunu

menü elemanları vs. tüm yazı renklerini beyaz yapmak istiyorum böyle bi ayar varmı
Mesaj08.09.2007, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş ayarlardan menü elemanları gösterilsin mi diyo onu evet yap ondan önce de html editörü gösterilsin mi dio onu da evet yap ordaki renk panelinden ayarla
Mesaj08.09.2007, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

atmacafbsk yazmış:
kardeş ayarlardan menü elemanları gösterilsin mi diyo onu evet yap ondan önce de html editörü gösterilsin mi dio onu da evet yap ordaki renk panelinden ayarla

dediklerini yapmaya çalıştım fakat renk paleti fln gömedim biraz daha ayrıntılı yazarmısın
Mesaj08.09.2007, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi sen yeni sayfa açınca html geliyorsa ayarlara gir orda menü elemanları için gelişmiş ayarlar gösteril sin mi diyo onu evet yap
sonra yeni sayfa ekle dediğinde yuvarlak renkli bi simge çıkar onu tıkladığın zaman renklerden birini seç

eğer yeni sayfa açtığında html editörü görünmüyorsa ayarlara gir altlarda gelişmiş tasarım seçenekleri gösterilsin mi onu evet yap altındaki hetml editörünü hayır yap sonra yukarda dediklerimi yap
kolay gelsin
Mesaj08.09.2007, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

sado-kul yazmış:
dediklerini yapmaya çalıştım fakat renk paleti fln gömedim biraz daha ayrıntılı yazarmısın

Arrow sitene giris
Arrow ayarlar
Arrow sitelerim kısmında bulunan Menü elemanları için gelişmiş ayarlar gösterilsin mi evet yap gorursun