Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2012, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Ödev'e Yardım Edermisiniz ?

[b]Güvenilir insanın dünyamıza ne kazandırıyor ?[/b]
Mesaj16.12.2012, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım PLs :S

Bulamadım yardım ![/b]
Mesaj16.12.2012, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güvenilir insan olmak. Dünyamıza ne kazandırır. ?
Güven ilk başta kendimize olan güven olmalıdır. Kendimize olan güvenimiz inancımızla birleşmeli ve bu şekilde daha iyi bir plan çerçevesi içinde geleceğe bakış açımızı değiştirebilir. Geleceğimize bakış açımız bir başkasının gözünden veya düşüncesi ile birebir olmasada farklı olduğu zamanlarla beraber farklılığı ortaya çıkarır. Bunun sonucu ise farklı taraflardan görüyor olmamızı çıkarır.
İnsanın kendine olan güvencine inanması kadar güzel başka bir şey olamaz. Zira, insan korktuğu an güvenini kaybetmişse, başarısızlık kaçınılmazdır. güven ve istek bir araya geldiğinde azim ortaya çıkar ve bunun sonucu azimli insan olmamızı doğurur. Azimli insan her zaman yıkılmaya maillidir ama pes etmeye asla. Pes etmeyen bir iradeye sahip bir insan güveni ve inancı olan bir insandır. Başarıları bir deniz aşırı kadar çoktur. Ama alçakgönüllü oluşu ilede ortaya çıkan bir insan iradesi güvenilir insan iradesine sahiptir.
Güvenilir insan olmak azim, istek, alçakgönüllülük,inanç,farklı bakış açısına sahip ve kendine güvenen insan demektir. Bunun dünyamıza faydalarını her alanda görebiliriz. Bir yol yapımındaki işçide. Bir inşaatda çalışan işçide. Bir iyilik vakfı projesini kuran kişide. bazen bir reklamda. Kısacası insan olan her iş alanında dünyamız kazanmaktadır.

DİP NOT : Kardeşim 5 dakikada bu kadar yazabildim umarım işini görecektir. Bak bir güvenilir insan sana ne ne kazandırdı Wink Yazıyı köşe yazılarma alıyorum. diğer yazılarım için sitemi ziyaret debilirsin.

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj11.01.2013, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler.
Önceki mesajları göster: