Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.12.2012, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Kodlar siliniyor.

Siteme kendi yaptığım veya youtube dan video ekliyorum. Sorunsuz çalışıyor. Ancak kod eklediğim sayfaya yeniden girdiğimde eklediğim tüm kodların silinmiş olduğunu görüyorum. Yazı olan bölümlerde bir değişiklik olmuyor. Ama videolar siliniyor. Kodları ekledikten sonra herhangi bir nedenle o sayfaya girmezsem kodlarda silinme olmuyor. Ama bu can sıkıcı bir durum. Çünkü sadece bir videoyu kaldırmak için girdiğimde sayfadaki tüm video kodları silinmiş oluyor. Foruma göz attım ama buna benzer bir sorun göremedim. Bu sorun yaklaşık 2 aydır devam ediyor. Genel bir sorun diye düşünerek bekledim. Ama düzelmiyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar...

(başlığı BÜYÜK harflerle açmayınız. @bilgi-pinari)

En son simurglar tarafından 27.12.2012 15:18:27 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.12.2012, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfaları kaydettiğinize emin misiniz ?

eğer eminseniz,

kaynak butonuna basıp mı kod ekliyorsunuz ?

editörü tekrar açtığınızda, kaynak butonu kapalı olarak karşımıza çıkar.

Sorun hiçbirinden kaynaklanmıyorsa, çerezleri silip tekrar deneyin çünkü böyle bir şeyin olması ve sadece videoların silinmesi, mümkün değil..
Mesaj27.12.2012, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Navigasyondaki Kurgu Kuşağı bölümünü örnek olarak bıraktım. Önerilerinizle ilgili bir sorun yok gibi. tekrar bakıyorum. Teşekkür ederim...
Mesaj27.12.2012, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod ekledikten sonra tekrar sayfaya girdiğimde kodlar silinmiyor. Şimdilik bu sorun ortadan kalkmış görünüyor. Ama kaynak butonuna bastıktan sonra yazı yazmak istediğimde videoları göremiyorum. Dolayısıyla videoların altına yazı yazılmıyor. Bu sorunlar yaklaşık 2 aydır var. 5 yıldır böyle bir sorunum olmamıştı. İlginiz için teşekkür ederim. Kolay gelsin...
Mesaj27.12.2012, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

görememeniz normal.

kaynak butonuna basıp bu kodu ekleyin.

Kod:
<center>
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/9bZkp7q19f0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<br>
yazı yaz
</center>

Mesaj27.12.2012, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslangic-sayfam, şu anda sorun yok. Teşekkür ederim...
Önceki mesajları göster: