Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2013, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kadarda kuralcı olma be kardeşim, Öylesine eski bedava-sitem.com dan bahsettim hemen yeni bir şey ekleme konuya...
Mesaj05.01.2013, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

tophitop yazmış:
dahaiyi yazmış:
Acemilik çömezlik zamanımdaki heyecan bir başkaydı bee heyecan kalmadı artık bende eskiden işten eve evden işe giderdim ama evden çok bs'deydim. Işten çok bs'deydim. Şimdi eskisi kadar olmasada yinede bs'deyim

Haklısın kardeşim, 2008'den beri bedava-sitem kullanıyorum, O zamanlar böyle en ufak bir hatada hemen forumdan yardım ister "Allah'ım inşallah bilen biri çıkar diye geceleri yatamıyordum. O zamanlar hiç reklam yoktu, bir tek sitenin altında "Seninde böyle bedava bir siten olmasını istiyorsan tıkla, Bedava-Sitem.com" Yazıyordu. Ah o zamanlar ne güzeldi. Çok fazla kişi yoktu, Hatta bu forumda tanışıp, gerçek hayatta buluştuğumuz arkadaşlarımız oluyordu. Ama şimdi böyle değil.

Skmedia ve afilliyanlizlik yani ben bedava-sitem sayesinde tanıştım Smile sonra Sakarya'nın hendek ilçesinde oturan hendeksahinciler sitesinin sahibi ilede tanıştım şimdi by-gurgenide merak ediyorum Sakaryada oturuyor şahsen onunlada tanışabilirim Cool bs bize dostluk katıyor....
Mesaj05.01.2013, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

dahaiyi yazmış:
tophitop yazmış:
dahaiyi yazmış:
Acemilik çömezlik zamanımdaki heyecan bir başkaydı bee heyecan kalmadı artık bende eskiden işten eve evden işe giderdim ama evden çok bs'deydim. Işten çok bs'deydim. Şimdi eskisi kadar olmasada yinede bs'deyim

Haklısın kardeşim, 2008'den beri bedava-sitem kullanıyorum, O zamanlar böyle en ufak bir hatada hemen forumdan yardım ister "Allah'ım inşallah bilen biri çıkar diye geceleri yatamıyordum. O zamanlar hiç reklam yoktu, bir tek sitenin altında "Seninde böyle bedava bir siten olmasını istiyorsan tıkla, Bedava-Sitem.com" Yazıyordu. Ah o zamanlar ne güzeldi. Çok fazla kişi yoktu, Hatta bu forumda tanışıp, gerçek hayatta buluştuğumuz arkadaşlarımız oluyordu. Ama şimdi böyle değil.

Skmedia ve afilliyanlizlik yani ben bedava-sitem sayesinde tanıştım Smile sonra Sakarya'nın hendek ilçesinde oturan hendeksahinciler sitesinin sahibi ilede tanıştım şimdi by-gurgenide merak ediyorum Sakaryada oturuyor şahsen onunlada tanışabilirim Cool bs bize dostluk katıyor....

beni de sayma sen Very Happy
Mesaj05.01.2013, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

tophitop yazmış:
Bu kadarda kuralcı olma be kardeşim, Öylesine eski bedava-sitem.com dan bahsettim hemen yeni bir şey ekleme konuya...
Ben burada kuralcılıktan çok yardımsever olmaya hata yapmamaya ve hata yapanlarıda uyarmak doğru yolu göstermek istiyorum.. Aslında tek bunun için burda olmadığımı söylemek istiyorum.. Burası gerçekten güzel bir sistem.. Her ne olursa olsun.. Eminim vazgeçilemiyecek bir sistem.. Bıraktım deyip ayda 1 veya haftada 1 veya 3-4 günde bir giriş yapanlar var.. Uzun süredir forumdayım.. Herkesi yavaş yavaş takip edip ona göre davranan birisiyim.. Tabi düşüncelerinizi foruma yansıtmalısınız, fakat bunu her yerde her zaman yapmaktan ziyade bir şeyi söylerken veya yaparken düşünerek söylemelisiniz.. Yoksa ilerde bu yaptığınız davranışlar elbet bir gün karşınıza çıkacaktır.. Sanal veya gerçek hayatta her zaman böyledir.. Her zaman insanlar çoğu insanlar ileri bakmak yerine eskiye bakmaya tercih ederler.. ve hep o insanların aklı orada kalır.. Ben bunu yanlış buluyorum.. Eskiyi kimse geri getiremez.. Bence kuralcı olursak forum kurallarına uymayan arkadaşlarımız ortadan kalkar.. Ve bizle birlik olur.. Ve hata yapmamaya çalışırlar diye her zaman umudum var.. Kuralları uymayan arkadaşlarımızın bile forumdan gitmesini istemek yerine gitmemesini kurallara uyarak dost falan edinmesini tavsiye ederim.. Herkes eskiden şöyle oluyordu böyle oluyordu diye diye adam kalmadı.. Arkadaşlar , abiler , ablalar, kardeşlerim eskiye bakarak anca kayıp yaşarız.. Denildiklerim yanlış anlaşılmaz umarım.. İşte kuralcılık bunun için gereklidir...

- Teknik Destek Personeli
Mesaj05.01.2013, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
tophitop yazmış:
Ben burada kuralcılıktan çok yardımsever olmaya hata yapmamaya ve hata yapanlarıda uyarmak doğru yolu göstermek istiyorum.. Aslında tek bunun için burda olmadığımı söylemek istiyorum.. Burası gerçekten güzel bir sistem.. Her ne olursa olsun.. Eminim vazgeçilemiyecek bir sistem.. Bıraktım deyip ayda 1 veya haftada 1 veya 3-4 günde bir giriş yapanlar var.. Uzun süredir forumdayım.. Herkesi yavaş yavaş takip edip ona göre davranan birisiyim.. Tabi düşüncelerinizi foruma yansıtmalısınız, fakat bunu her yerde her zaman yapmaktan ziyade bir şeyi söylerken veya yaparken düşünerek söylemelisiniz.. Yoksa ilerde bu yaptığınız davranışlar elbet bir gün karşınıza çıkacaktır.. Sanal veya gerçek hayatta her zaman böyledir.. Her zaman insanlar çoğu insanlar ileri bakmak yerine eskiye bakmaya tercih ederler.. ve hep o insanların aklı orada kalır.. Ben bunu yanlış buluyorum.. Eskiyi kimse geri getiremez.. Bence kuralcı olursak forum kurallarına uymayan arkadaşlarımız ortadan kalkar.. Ve bizle birlik olur.. Ve hata yapmamaya çalışırlar diye her zaman umudum var.. Kuralları uymayan arkadaşlarımızın bile forumdan gitmesini istemek yerine gitmemesini kurallara uyarak dost falan edinmesini tavsiye ederim.. Herkes eskiden şöyle oluyordu böyle oluyordu diye diye adam kalmadı.. Arkadaşlar , abiler , ablalar, kardeşlerim eskiye bakarak anca kayıp yaşarız.. Denildiklerim yanlış anlaşılmaz umarım.. İşte kuralcılık bunun için gereklidir...

Abim. Bu dediklerini Biz Coktan okuduk ve dediklerini bir amac uqruna biz yaptık zamanla.Sana Şunu diyim Geçmişini bilmeyen geleceğine yön çizemez.
Cok güzel bir sözdür ve cok hosuma gider herzaman.
demek istediğim kuralcı olmak sıkıcılıktır. Sen iyi niyetle yapıyor olabilirsin ancak Karşı taraf yanlış anlar..Aklında bulursun.
Mesaj05.01.2013, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen abim.. Ama ben şuana kadar bana yapılan haksızlığa emeğimin çalınmasına karşılık veremedim.. Hep yanlış anlaşıldım.. Ama şimdi burdayım ve başarılıyım.. Eskisi gibi küçük görülmüyorum.. En önemlisi saygı duyuyorlar.. Eskiden bu yoktu mesela.. Kuralcılık sıkıcılık diyorsan öyledir abi.. Ama ben katılmıyorum.. Saygı duyuyorum.. Neticede eski moderatorsun.. Normal üyelerden daha kidemlisin.. En iyi sen bilirsin.. Ama ben böyle alıştım.. Ben böyle devam ederim.. Ne olursa olsun..

- Teknik Destek Personeli
Mesaj05.01.2013, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
Seneler önce tesadüfen tanıştığım BS den kopmak gerçekten çok zor,her zaman sık kullanılanlar listemdedir ve aklım estikçe hala girer bakar çıkarım,eskisi kadar zaman geçirmediğim ve paylaşımlarda bulunmadığım doğrudur ama girip bakmak bile yetiyor bana.Hani 'orada olduğunu bilmek yetiyor' derler ya,öyle işte Very Happy

seviyorum burayı,neler değişsede neler yaşansada ...
Mesaj05.01.2013, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

amaç ne
Mesaj05.01.2013, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten güzel bir başlık Smile

bence özellikle 2010 , 2011 başları.. gerçekten güzel zamanlardı..

umarız bu forum eski güzel günlerine kavuşur demekten başka bir şey gelmiyor elimden.. Rolling Eyes
Mesaj05.01.2013, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buranın bir dönüş anı oldu. Forum ve sistem tamamen bitti dediğimiz anda eski moderatörler @benimsitem1993 ve byqraphix buradan kompayarak burada hep paylaşımlar da bulundu ve o kullanıcılar moderatör olmuştu ondan sonra tekrarda online kullanıcı sayısı artmıştı bunuda unutmam hiç. trggcanavari'nin ödül aldığı zamanlarda çok güzeldi...
Mesaj05.01.2013, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhabalar,
Seneler önce tesadüfen tanıştığım BS den kopmak gerçekten çok zor,her zaman sık kullanılanlar listemdedir ve aklım estikçe hala girer bakar çıkarım,eskisi kadar zaman geçirmediğim ve paylaşımlarda bulunmadığım doğrudur ama girip bakmak bile yetiyor bana.Hani 'orada olduğunu bilmek yetiyor' derler ya,öyle işte Very Happy

Hocam güzel söylemiş. 2007 2008 yılları en iyi dönemlerdi. Daha sonra herkes koptu buradan. cevdetprizrenli, japon-cocuk, net-tr, site-reklami-yap, htlmkodes daha aklıma gelmeyen ne güzel arkadaşlarımız buradaydı....
Mesaj05.01.2013, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz flood gibi olacak ama bu akşam konuşmak geliyor içimden. Smile Burada neler neler oldu neler neler yaşandı açın xat dan bir sohbet sitesi sabaha kadar anlatayım. Very Happy
Mesaj05.01.2013, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım Bende Biraz Eski Sayılırım Mr. Green Uzun Zaman Sonra Bir Bakım Dedim Örnek siteler Degişmiş En çok İstenen Şeydi Forumda.Hayeldi Gerçek Olmuş:DBeni Tanıyan Tanımıyan Seven Sevmeyen Herkese Selam Olsun...

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj05.01.2013, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu güzel başlık için teşekkürler öncelikle..
Geçmişte bu sistemde çok güzel insanlarla tanıştık, dostluk ettik, arkadaşlık ettik.. Doğrudur.. Şuan hala daha vardır görüştüklerimiz, konuştuklarımız... Fakat düşünmeliyiz ki geçmiş geri gelemez.. Bazı şeyler geçmişte kalmıştır. Yeni kişiler gelmiştir, eskilerden hala burada olanlar vardır.. Bu sistemden kopamayanlar vardır. Bunlardan biri benim.. Nedeni moderatör rütbesini almam vs. değildir kesinlikle.. Bu sistemde edindiğim dostluklar vs. kolay kolay unutulacak şeyler değildir. Hepimiz ilk bilgilerimizi buralarda öğrenmişizdir.. İlk zamanlarınızı düşünün bir.. Birde şimdiyi.. Ne kadar geliştiğinizi farkedeceksiniz...

Belki birçok hata yapıldı buralarda.. Dönüşü olmadı hiç.. Evet reklamlarda arttı, evet eskiden olan o eğlenceli forum havası da gitti belki ama bunlar yüzünden bırakmaya değmez ki.. Defalarca dedim, yine derim.. Şimdi yardımseverliği seven 10 kişi gelse şu foruma eskiden çok daha iyi olur.. Ama yok.. Çabalayanlar var fakat bazen kullanıcılar bu kişileri o kadar çok zorluyorlar ki onlarda "Ben neden bu işi yapıyorum" diyor kendi kendine.. Ama vazgeçmiyor bazıları ve devam ediyor.. Belki de onlar asıl kazananlar oluyor..

Çok kişi geri dönsün isterim.. Sürekli buralarda olsunlar ve hep bu sohbet ortamının içerisinde bulunsunlar.. Ama giden bir insanı zorla geri getiremezsin.. Çok kez çağırdığım kişiler oldu.. Ama eğer bir insan takmışsa kafaya o iş için 1 değil 1000 kişide ondan istese yapmaz.. O yüzden biraz geçmişe değilde geleceğe dönük yaşamalıyız, geçmişten sadece ders çıkarmalıyız..

Tüm geçmişteki kullanıcılara ve hala bizlerle olanlara selam olsun..
Allah'a emanetsiniz...
Mesaj05.01.2013, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhabalar,

Hocam öncelikle sizi buralarda görmek ne güzel Very Happy uzun zaman olmuştu.
Bedava-sitemdeki geçmişimle olsun moderatör olmam olsun cok katkılarınız olmuştu.Hala aklımın bir köşelerinde bunlar. Smile
Dediğiniz gibi girip bakınıyoruz bizde. Sizin gibi Smile
Önceki mesajları göster: