Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.01.2013, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Yazılarımı Kalınlaştıramıyorum ve Renk Veremiyorum

Arkadaşlar mesela ben siteme yeni başlık eklemek istiyorum ancak yazdığım yazıları kalınlaştıramıyorum ve renk veremiyorum ya da boyutunu değiştiremiyorum. Bu sorunu nasıl giderebilirim, yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj12.01.2013, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

başlıklar için seçenekleri göster var. oradan yapabilirsiniz. metinler içnde de var.

eğer gözükmüyorsa html editörünü ayarlardan aktive etmişsin demektir yine bir sorun yaşarsan bildir Olmassa kodla sorunu çözerim.

İyi Forumlar
Mesaj12.01.2013, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer hala olmadıysa kalın yazman için şu kodu kullanabilirsin:

Kod:
<strong>burayayazıngelcek</strong>
Mesaj12.01.2013, 10:54 (UTC)    

Merhaba arkadaşım, başlıklarda bir problemim yok, biraz yanlış bahsetmişim özür dilerim. Benim sorunum metinler de, renklerini, boyutunu, yazı tipini, kalınlığını, italiğini hiçbir şeyini değiştiremiyorum.
Mesaj12.01.2013, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

html editörünü ayarlar bölümünden aktif etmelisin

Arrowİletişim Kurmak İçin TıklayınızArrowReklam Vermek İçin Tıklayınız
Mesaj12.01.2013, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

haylazblog yazmış:
html editörünü ayarlar bölümünden aktif etmelisin

kardeşim htlm editörünü ayarlar bölümünden aktif ettiğim zaman hiçbir seçenek gözükmüyor bu sefer.
Mesaj12.01.2013, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

resimli olarak anlatırsan sana yardımcı olabilirim şimdi birşey anlamış değilim..

Mesaj12.01.2013, 11:07 (UTC)    

HTLM editörünü etkinleştirdiğim zaman "http://img.webme.com/pic/w/wweboard/sorun1.bmp" böyle oluyor, etkin olmadığı zaman da "http://img.webme.com/pic/w/wweboard/sorun2.bmp" gözüküyor. Benim problemim 2. resimde de görülen metni kalınlaştırma, renk verme, boyutunu değiştirme özelliklerinin hiçbirini yapamamış olmam.
Mesaj12.01.2013, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba,

bende de oluyor hangi tarayıcıyı kullanıyosun bide kalın yapmak istediğin yazıyı yaz sonra onu tut kalın itailik vb. tuşlara basarak olur bi de hangi browseri kullanıyorsunuz

iyi forumlar
Mesaj12.01.2013, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

fudoko yazmış:
merhaba,

bende de oluyor hangi tarayıcıyı kullanıyosun bide kalın yapmak istediğin yazıyı yaz sonra onu tut kalın itailik vb. tuşlara basarak olur bi de hangi browseri kullanıyorsunuz

iyi forumlar

Google Chrome kullanıyorum, çözüm yolları nelerdir?
Mesaj12.01.2013, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ie de dene o da olmassa kod bulcam
Mesaj12.01.2013, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalın yazma kodunu ben zaten paylaştım.. internet ten google arama motorundan araştırarak da bulabilirsin zaten

Mesaj12.01.2013, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Editör'de kaynak yazısının hemen altında ki B harfi yazıyı kalın yapar. Yazınıza bir işlem yapmak istiyorsanız önce yazıyı seçin daha sonra o butonlara tıklayın.
Mesaj13.01.2013, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

fudoko yazmış:
ie de dene o da olmassa kod bulcam

Explorer tarayıcısında bu sorun çözülüyor ancak chrome kullanınca olmuyor. Yalnız explorer tarayıcısı da çok yavaş olduğu için problem yaşıyorum bu sefer. Chrome da ki bu problemi nasıl çözebilirim?
Mesaj13.01.2013, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

demiştim ie den dene diye bak yaptın oldu . chrohome den yapmak için çerezleri ve geçmişi sil olmassa kaldırıp tekrar kur Wink
Önceki mesajları göster: