Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.01.2013, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Sizleri bedava-sitem foruma bağlayan o ilk hangisi ?

Merhaba arkadaşlar,
hepimiz çoğu zaman bedava-sitem'den kopamıyor ve adeta bedava-sitem aşığı olduğumuzu bir çok başlığa ve başlıklara yazıyoruz. Peki bizleri bu forumdan hiç bir zaman vazgeçmemize ve hakikaten bs
-bağımlısı üye olmamızı sağlayan. Ve bs'de unutulması güç "ilk"leri[m]niz nedir ? Sizleri bu foruma bağlayan anı , hatıra ve o başlıkların linklerini burada paylaşırmısınız ? Bakalım kimler bedava sitem bağımlısı olmalarını hangi ilklerine hangi başlıklara borçlular. Hangi başlıklar ve anılar bizleri bağımlı olmamızı sağlamış. Hep beraber birlikte görelim. Wink

işte beni bs foruma bağlayan o ilk başlık http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=35631&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=afilliyanlizlik
dipnot: mobil giriyorum umarım doğru link almışımdır. Citlenbig örnek site yarışı...
Mesaj19.01.2013, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşımın bana nispet yapıp site açması. Bende ondan daha güzel şeyler yapmak için Bedava-Sitem'i bulmuştum (Yıl 2008). Anlıyacağın hırs. Smile
Mesaj21.01.2013, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ortaokulda teknoloji tasarım dersi için site açıp,sınıftakilere hava atmak..bu da benim nedenim Mr. Green Mr. Green
Mesaj21.01.2013, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:
ortaokulda teknoloji tasarım dersi için site açıp,sınıftakilere hava atmak..bu da benim nedenim Mr. Green Mr. Green

flood için özür dilerim,teknoloji tasarım sitem: teknodersi67 ydi...