Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.05.2013, 04:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar neden fazla ?

biryaziatolyesi yazmış:
Bir Yazı Atolyesi sitesinde sizce neden bu kadar abartılı şekilde reklam mevcut, merak edenlere bir açıklama. Wink

Arrow http://biryaziatolyesi.tr.gg/Reklamlar-Neden-Fazla--f-.htm

Gerçekten çok büyük bir işe girmişsiniz.Böyle insanlar fazla kalmadı.Tebrik ederim.

İçerik 10/10 / Tasarım 10/10 Başarılar

Mesaj12.05.2013, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar neden fazla ?

biryaziatolyesi yazmış:
Estafurullah,
bakmayın mod olduğuma ben daha çaylak'ım. Razz teknik olarak profesyonel olabildim ama bir webmaster olarak herşeyin başındayım. Üstadlık kavramı, hackerfriend, grafikdizayn, skmedia gibi isimlere yakışıyor Wink yorumun için teşekkür ederim.

Estafurullah Cemalim, utandırma bizi Smile
Mesaj12.05.2013, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten güzel bir site,başarılar dilerim. Very Happy
Mesaj15.05.2013, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gelen bir mesaj üzerine, bazı reklamlarda düzenlemeye gidildi. Ve sitenin alt bölümü olan yer değerlendirildi. Şık ve siteye uyumlu bir menü yapılım sitenin alt kısmına yerleştirildi. Eski dağınıklığı gidermek için temizlik yapıldı, facebook sistemi şu için devre dışı bırakıldı.

Yeni kategoriler oluşturuldu,
Arrow Foto resim galeri
Arrow Röportajlar.

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma

En son biryaziatolyesi tarafından 15.05.2013 17:25:04 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.05.2013, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üstadlık uzun yollu bir kavram.Bunu sadece sanal olarak degerledirmeyin Smile nasilki hackerfriend benim webmasterlık hayatimda feyz aldigim birisi sizlerde bu yardim severlikle feyz aldìğım birisiniz...Smile