Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.01.2013, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendi Oluşturduğum Winrar'ın Şifresini Unuttum

arkadaşlar bilgisayarımda 32 GB lık bi arşiv varşifre koymuştum şimdi şifreyi unuttum acaba nasıl kırabiliriz lütfen çok acill

Başlık Düzenlendi..! Lütfen konunun içeriği ile alakalı anahtar kelimeler seçerek başlık belirleyiniz.. Böylece çözüme daha çabuk ulaşırsınız... @grafikdizayn

En son sanat-kalbi23 tarafından 06.01.2013 09:11:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.01.2013, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

winrar şifre kırıcısını kullanın
Mesaj06.01.2013, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle bu tür programlara pek iyi gözle bakılmıyor, bunu belirteyim..
Çünkü şuan sen her ne kadar iyi niyetle yaklaşsan da bu programlar sadece sana ait dosyaları açmaz, gizlenmesi istenen dosyaları da açar..

Yaptığım araştırmalar sonucunda piyasada yer alan bir program var.. Fakat $50 civarında bir fiyata sahip.. Minimum olarak 10 saniye sürerken işlemi, zor şifreler için maxium 3 gün süre verilmiş. Tabi bu bilgisayarınızın ram ve işlemcisiyle ters orantılı olarak.. Programın deneme sürümü var.. 2.3Mb boyutu.. Fakat ne kadar işe yarar orası bilinmez..

Program : Advanced Archive Password Recovery
Doğrudan link veremiyorum.. Biraz araştırman gerekecek..

Son olarak hatırlatmak isterim ki;

Burada şifre kırma işlemini sadece kendi dosyalarınızda kullanın aksi takdirde doğabilecek yasal sorumlulukları kesinlikle kabul etmiyorum...
Mesaj06.01.2013, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Advanced Archive Password Recovery Programı Resimli Anlatım :

Öncelikle indirme linki : http://www.elcomsoft.com/download/archpr.zip
reklam değildir.

Winrar gold un programlarından olan Advanced Archive Password Recovery 2.20 programını nasıl kullanacağınızı anlatacağım...
Bu Program şifresini unuttuğumuz zip,rar,ace,arj uzantısındaki sıkıştırılmış dosyaların şifresini bulmamızı sağlıyor...
Programı kurduktan sonra seçanakler kısmından language seçeneğini türkçeye çeviriyoruz...

Şifresini çözeceğimiz dosyayı seçip hangi koşullarda aranacağını seçiyoruz.
Ben *rar şifresini ckl yaptım bu yüzden küçük harf seçeneğini seçiyorum ve sıralı aramayı seçiyorum..

Uzunluk bölümünden şifrenin kaç karater olduğunu biliyorsak yada hangi uzunluklar arasında olduğunu biliyorsak benim şifre ckl olduğu için 3 şifre uzunluğunu seçiyorum...

Sözlük bölümü Sözlüksel aramayı seçersek aktif oluyor...

Arama tipinden sade-yazı yı seçersek sade yazı bölümü aktif olur ben bu bölümü es geçiyorum...
Otamatik yedekleme bölümünden de nereye kaydedeceğimizi seçiyoruz...

Şifreyi bulmaya başlamadan önce bir ölçümliyelim...

Ve şifre:

Arkadaşlar eğer şifre bulmak istiyorsanız karakter sayıssının yani uzunluğunun kısa olması şifreyi bulmanızı kolaylaştırır yada şifrenin sadece bi kısmını hatırlamıyorsak kullanmalıyız yoksa baya bi süremizi vermemiz gerekir çünkü sırayla şifreleri denediği için uzun bir süre geçebilir tabi benim yaptığım örnek 3 harfli olduğu için 2 dakikada buldu. Uzun şifreler için saatler, günler gerekebilir...

Not: Alıntıdır.

Arrowİletişim Kurmak İçin TıklayınızArrowReklam Vermek İçin Tıklayınız
Mesaj09.01.2013, 06:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar en başta çok tşkr ederim fakat bu programı denedim çoktandır fakat start a bastığımda bişi olmuyo deneme amaçlı küçük bi winrar şifre korumalı dosya yaptım onuda açmadı başka program önerebilirmisiniz
Mesaj11.01.2013, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi bi arama motorlarına arattır burada belliki bilen çıkmayacak bi de kırma programları açmayın . ... Mad
Mesaj04.02.2013, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR sanat-kalbi23 benim sitem ve size şu açıklmayı yapayım.

program bende var programda grafikdizayn ın dediği programla aynı.. bende program var ama seriali lazım program serial olmadan 3 harfli şifreleri açıyor fakat benimki en fazla 21 karakter en az da 10 karakterden oluşuyor. yani seriali olan varsa özel mesaj atsın bana

Önceki mesajları göster: