Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.02.2013, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu: giriş sorunu

http://radyoogokkusagifmm.tr.gg/ adli siteme giriş yapamıyorum. Cokii sorunum yok. Bu konuda support-tr( at )webme.com mail attım. Kayıt anında kullandığım mail adresimden mail atmamı istemişler. Söz konusu mail adresim malesef ( Bu Microsoft hesabı yok. Farklı bir e-posta adresi girin veya yeni bir hesap alın. ) Microsoft tarafından slinmiştir. Acil yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar..
Mesaj08.02.2013, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar konuyla ilgilenecek bir yetkili yokmu lütfen
Mesaj08.02.2013, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman suportta bu konuyu bildirin aynen e posta hesabımı silmişler diyin yeni bir e posta gönderin onla değiştirsinler bu arada microsoft niye hesabınızı silmiş ?

neyse başka çare yok.
Mesaj08.02.2013, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginize tşk ederim. Dediğinizi de yaptım tr.gg de kullanmadığım bir email adresini Tarık beye gönderdim.Inşallah kısa sürede online olurda şu dertten kurtulurum saygılar. iLGİNİZEDE TEKRAR TŞK LER
Mesaj10.02.2013, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne yapacagımı şaşırdım inanın.. Neden bu konu bu kadar uzarki anlamış değilim.

Adamın biri radyomun şifresini kırıyor ve her radyoda olan

Kod:
<div id="html1" style="position:absolute; overflow:hidden; left:47px; top:697px; width:916px; height:578px; z-index:11">
<iframe height="575" width="905" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=1313263" frameborder="0" scrolling="no">
</iframe></div>

burdaki bize ait 1313263 numarasını silip yerine 1233228 yazmışlar

bu yüzdende söz konusu siteme girdiğinizde benim radyom yani (( --GÖKKUSAGI-- )) çıkması gerekirken

MELEK-FM- çıkıyor. İndexe bakan biri bu sayfanın MELEK FM e ait olmadıgını anlar..

İndexte kayan yazıyla geçen radyo.gokkusagi( at )hotmail.com adresinden adminimiz Tarık beyin bana yolladıgı mesajıda ( diğer mail adresime ) inanması açısından
yolladım. Zaten izdexe bakan biri index GÖKKUSAGI FM cıkan radyo MELEK-FM ne alaka diyecektir.

Bakın dostlar ben bu sitenin sahibi olmasam sayın adminimiz Tarık beye kimliğimi yollarmıydım neden bu konuyu bu kadar uzatıyorsunzu ki anlamadım.
ben bu sitenin gerçek sahibiyim..

Benim ve arkadaşlarımın kayan yazı ile isimlerinin söz konusu MELEK FM DE kayan yazı ile geçmesinden rahatsızlık duyuyorum

sizden 2 ricam olacak.

1-) ya sitemi verdiğim mail adresi ile değiştirip şifrelerimi tarafıma yollamanız..

2-) ya da söz konusu bu siteyi geri dönüüşümü mümkün olmayacak şekilde komple silmenizdir..

Konuyu bir an öncede bir sonuça bağlarsak çok memnun olacagım.Saygılar.. Question
Önceki mesajları göster: