Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2013, 06:21 (UTC)    
Mesaj konusu: tablo içine video koyabilinirmi

sayın arkadaşlar tablo içine görünür şekilde nasıl video koyabilirim

En son hpervane tarafından 10.02.2013 12:25:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.02.2013, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

+ sayın arkadaşlar tablo içine görünür şekilde nasıl video koyabilirim

- dediğin nasıl bir şey tam olarak anlamadım eğer böyle bir şeyi(http://damlapinari.tr.gg/GRUP-HEPS%26%23304%3B-B%26%23304%3BR.htm) kast ediyorsan koyabilirsin .
Mesaj11.02.2013, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım senin siteni gördüm eve aynı senin sayafdaki video yazılar gibi
Mesaj11.02.2013, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene baktım tablo yapmada oluşturmada bir sorunun yok o konuda rahatsız gördüğüm kadarıyla tek problemimiz tabloda video koymak sanırım onuda şöle tarif edeyim :bir tablo oluştur sonra o tabloya 111111 veya AAAAdiye hemen görebileceğin bir şeyler koy sonra kaynağa tıkla koymak istediğin videonun kodunu o 1111 veya AAAA diye yazdıklarımızı silerek onların yerine yapıştıp ve kaydediyoruz bu kadar.

ÖRNEK:<table width="200" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1">
<tbody>
<tr>
<td>AAAAAAAAA</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<br />

burdaki AAAAnın yerine video kodunu yapıştır.
Mesaj11.02.2013, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞ TEŞEKKÜR EDERİN tabloyuı video içine kayıt yapmayı öğrendim birde resim üzerine resmi bozmadan ling yazı yazmayı tarif ederseniz memnun olurum
Mesaj11.02.2013, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakın burda:http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=1048524&highlight=#1048524 kod verilmiş siz bana olmyan yeri tarif edin orasını çözelim
Mesaj12.02.2013, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım verdiğin sayfadaki kodu uğraştım yazı resmin altında hariçinde cıkıyor bizim istediğimiz web sitesinin cekiciliğini artırmak için bu web sitesini birisi tıkladığında ön karşılama sayfası bu resimmin ortasında üzerinde ( siteye girmek için tıkla ) yazısını tıklıyancı ana ön sayfa asıl site ortaya cıksın aynı senin site gibi
bak linge http://hpervane.tr.gg/DNEME-2.htm
Mesaj12.02.2013, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğin acaba giriş introsundan mı bahsediyorsun anlamdım
birde kullandığın kodu bir yazarmısın buraya verdiğin linke baktım sadece resim vardı o kadar.Birde galiba bir kaç kişi sitede çalışıyorsunuz yazılarınızdan anladığım kadar .daha detaylı konuyu açarsam belki bir faydam dokunabilir .
Mesaj12.02.2013, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitede bir kac kişi yok siteyi sadece ben deneme yanılma yöntemiyle öğretmenye calışıyorum
senin baktığın resmin ortasına siteye gir yazısısına ling vermek istiyordum yani dışardan site adresini tıklıyan ilk önce bu resim karşılasın internet tereimlerini bilmediğim için sanırım zor alatmaya calışıyorm
aslında bana bu işi bilen birinin yardım etse cok iyi olur cünkü biz
Bir fiil hz peygamberimizden görev alıp gelmiş olan erenlerin üyesini tanıtmaya duyurmaya calışıyorum
Mesaj12.02.2013, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

hpervane yazmış:
sitede bir kac kişi yok siteyi sadece ben deneme yanılma yöntemiyle öğretmenye calışıyorum
senin baktığın resmin ortasına siteye gir yazısısına ling vermek istiyordum yani dışardan site adresini tıklıyan ilk önce bu resim karşılasın internet tereimlerini bilmediğim için sanırım zor alatmaya calışıyorm
aslında bana bu işi bilen birinin yardım etse cok iyi olur cünkü biz
Bir fiil hz peygamberimizden görev alıp gelmiş olan erenlerin üyesini tanıtmaya duyurmaya calışıyorum

Ben yerine hitaplarınızda biz diye hitap ettiğinizden dolayı bir kaç kişi olduğunuza hükmettim sizin istediğniz şekilde bir şey yapmaya çalıştım fakat kastınız bu mu tam olarak bilemedim ben örnek olarak girişe koydum bakarsanız eğer bakınca haber verin kaldırıcam örnek gösterme amaçlı est. bende okadar bilmem bsde forumu okuya okuya öğrendiğim kadar öğreniyorum