Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2013, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Öneriler

Merhaba,

ekstralar kısmına başka nasıl bir özellik eklenebilir? Başka ne olmasını isterdiniz?

Admin Tarık

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj13.02.2013, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu: video

video galeri bölümü
olabilir
Mesaj13.02.2013, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu kitleme özelliiği varmı bizim yaptığımız konu kitleme özelliği varsa biri bana öğretebilirmi yoksa ekstaral bölümünde olsun bari
Mesaj13.02.2013, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet Tarık Bey Konu kilit ve sabitleme olursa süper olur. Smile
Mesaj13.02.2013, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

foruma profil resmi veya üst ksımda giriş yap gibi örn:google blogger gibi
Mesaj13.02.2013, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

söyle bir ekstra olabilir üye olanlara wereceğimiz yetkilere göre sayfa ekleme içerik düzenleme gibi yetkiler werebilme örneğin moderatör yaptığımız biri sitemize sayfa ekliyebilir . grafiker tasarım ayarlarına ulaşabilir ama sitenin diğer bilgilerine ulaşamasınlar
Mesaj13.02.2013, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben ''Site içi Arama Motoru'' gibi bir ekstra olmasını öneriyorum.Ve forumun özellikleri gelişmeli (Konu Kilit vs.)
Mesaj13.02.2013, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eklemekten ziyade forum ekstralarına daha yeni ozelliker katarsanız çok guzel olur kodlarla ekleyebiliyoruz lakin Buda sitemizi yavaşlatıyor. Foruma önem gösterilirse bir sitede birden fazla yazar oluşturabiliriz yeni konular eklemek için böylece sitemizin kalitesini ve iceriklerini daha da arttirabiliriz.
Mesaj13.02.2013, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende yorumlar extrasinin gelistirilmesini istiyorum.kimin hangi sayfaya yorum yaptigi belli degil.
Mesaj13.02.2013, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Öneriler

admintarik yazmış:
Merhaba,

ekstralar kısmına başka nasıl bir özellik eklenebilir? Başka ne olmasını isterdiniz?

Admin Tarık

İfadelere yenilerinin eklenmesini istiyorum çok az Sad ve basit
Mesaj13.02.2013, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

swf dosyaları yükleyebilelim.. Mr. Green
Mesaj13.02.2013, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

js, css gibi dosyaları upload edebileceğimiz bir özellik olsa, bs daha profesyonel olur. bende hosting var, hallediyorum bu sorunu ama, olmayanlar ne yapsın..
Mesaj13.02.2013, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

xml dosyalarını yükleyebileceğimiz bir eklenti olabilir.
Mesaj13.02.2013, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Öneriler

bence bir video çalışması yapılabilir. video upload edilebilen bir site ve paylaşım sitesi gibi düşünülürse bence bedava sitem içinde youtube nin video ve potograaf, swf gibi dosyaları aynı zamanda upload edilen versiyonları türeyebilir en çok izlenen lislemesi ile tamamlanıp site içi arama özelliği ve benzer videolar ile desteklenirse kesinlikle işe yarar çalışmalar için ilk adımda bizlere destek olacaksınızdır. tabiki bunun bir kısmıda biz kullanıcılara düşüyor siz sadece temelini atmalısınız. Wink nasıl fikir Exclamation ?
Mesaj13.02.2013, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

berker19 yazmış:
swf dosyaları yükleyebilelim.. Mr. Green

bence de en güzeli o olabilir
Önceki mesajları göster: