Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.05.2013, 07:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar Hakkında

Reklam hakkında böyle bir düzenleme getirilebilir mi .? Örneğin benim web sitem tarih hakkında insanlara yardımcı olan bir website ve bu websitede tarih kitaplarının reklamının olması daha iyi olamaz mı ?Hosting reklamlarından bahsediyorum. Yöneticilere bu konuyu danışsam yardımcı olabilirler mi sizce ?
Mesaj10.05.2013, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanmıyorum
Mesaj10.05.2013, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar Hakkında

turkunyucetarihi yazmış:
Reklam hakkında böyle bir düzenleme getirilebilir mi .? Örneğin benim web sitem tarih hakkında insanlara yardımcı olan bir website ve bu websitede tarih kitaplarının reklamının olması daha iyi olamaz mı ?Hosting reklamlarından bahsediyorum. Yöneticilere bu konuyu danışsam yardımcı olabilirler mi sizce ?

Sanmıyorum,öyle bir şey olamaz.Olsa da,yapılması uzun sürer Wink
Mesaj10.05.2013, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gözükmesini istemediğiniz reklam varsa değiştirebilir.
Fakat böyle bir şey yapılabileceğini düşünmüyorum Wink

Mesaj10.05.2013, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında son derece mantıklı ve olması gereken bu, fakat şöyle bir durum var, reklamı yayınlayan firmaya ''google'' reklam veren sektör az. Örneğin, sizin siteinizde yayınlanması gereken reklam türü, edebiyat ,kültür, eğitim, tarih.. üzerine olması gerekirken, şu an sitenizde bebek arabası reklamı var. Bu içerik direk olarak google ile alakalı olduğundan böyle. Webme'nin elinde olan birşey değil. Ve dediğim gibi, sitelerimizin içeriği ile alakalı reklam yayını alan firmalar olmazsa, google elindeki firmaları yayınlamak zorunda kalır. Tıpkı sizin sitenizde bulunan mantıksız bebek arabası reklamı gibi... Eskiden böyle değildi ama 2008, 2010 yıllarında google reklamları site içeriği ile çok alakalıydı. Şimdi googlenin elinde reklam mı yok Rolling Eyes bilemiyorum ama, sektörde, yeni firmalar var, google bu konuda sanki biraz kayıp yaşadı gibi, bence.

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj14.05.2013, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Support'a sordum yinede şansımı deneyeyim.
Mesaj16.05.2013, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar Hakkında

turkunyucetarihi yazmış:

Olsa iyi olurdu.Fakat yapılacagını sanmıyorum..
Önceki mesajları göster: