Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2013, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum adminstör

arkadaşlar adminstör yazıyorya şifre flan ona siteden nasıl giriyoruz kendi sitemizden
Mesaj23.03.2013, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örnek veriyorum;

Administratorün kullanıcı adı : Admin
Administratorün şifresi : 12345

diyelimki forum ekstrası bölümünde burayı böyle doldurdunuz.
Sitenize giriyorsunuz. Forum sayfasını açıyorsunuz.
Kullanıcı Adı bölümüne Admin , **** olan bölümede 12345 yazıyorsunuz ve giriş butonuna basıyorsunuz. Tabi kendi kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Mesaj23.03.2013, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama olmuyor işte kaç kez denedim Smile
Mesaj23.03.2013, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:
Örnek veriyorum;

Administratorün kullanıcı adı : Admin
Administratorün şifresi : 12345

diyelimki forum ekstrası bölümünde burayı böyle doldurdunuz.
Sitenize giriyorsunuz. Forum sayfasını açıyorsunuz.
Kullanıcı Adı bölümüne Admin , **** olan bölümede 12345 yazıyorsunuz ve giriş butonuna basıyorsunuz. Tabi kendi kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

işte yaptım giriyorum kullanıcı adı veya şifre yanlış diyor yardım lütfen...
Mesaj24.03.2013, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yalnız Şu Üyelik Formunun Olmayışı Ve İnsanları Bizim Eklememiz Kötü Uğraştırıyor..Üyelik Formu Olsa Direkt Üyelik aktif olsa daha mantıklı olur.
HakLımıyım ?

Deqilsem Kaale Almayın Beni Smile
Mesaj25.03.2013, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

admin-mert yazmış:
Yalnız Şu Üyelik Formunun Olmayışı Ve İnsanları Bizim Eklememiz Kötü Uğraştırıyor..Üyelik Formu Olsa Direkt Üyelik aktif olsa daha mantıklı olur.
HakLımıyım ?

Deqilsem Kaale Almayın Beni Smile

ewt haklısın kardeş ama ben siteme koydum istersen sanada yardım edebilirim ordan üye olmaya çalışanları direk foruma yönlendiriyor Smile