Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.04.2013, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: toplist siteleri işe yarar mı, yararlı mı zararlı mı?

bu konuda bilgisi olan var mı acaba, toplist siteleri yararlı mı zararlı mı acaba? Forumlarda çeşitli görüşler var, sizin fikriniz nedir?
Mesaj03.04.2013, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Az da olsa size ziyaretci gönderir,,
tek zararı kayıt karsılığında siteneeklediğl logo! Zararı yok yani!
Mesaj03.04.2013, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaramaz olurmu hic bir çok siteyi tanıtan toplistler var
Mesaj03.04.2013, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Toplistler sana sadece hit için ziyaretçi gönderir. Eğer amacın sitenin hitini arttırmaksa işine yarar, fakat sen sitene girip de konularına bakacak ziyaretçi istiyorsan bunu arama motorlarından sağlayabilirsin. Bilgi yeterli değilse daha da açabilirim..
Mesaj04.04.2013, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben toplistlerin hit arttırdığına inanmıyorum, toplistin tek amacı siteye backlink vermesidir, bu da pr nin yükselmesine ve arama motorlarında önde çıkmaya yarar, merak ettiğim acaba bu toplistlerden alınan backlinkleri google gibi arama motorları yer mi acaba Smile
Mesaj04.04.2013, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Backlink alan site genç bir site değilse ve backlink aldığı sitenin pr değeri yüksekse google o siteyi arama listesinde en üste taşır.
Mesaj04.04.2013, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: toplist siteleri işe yarar mı, yararlı mı zararlı mı?

kadinplatformu yazmış:
bu konuda bilgisi olan var mı acaba, toplist siteleri yararlı mı zararlı mı acaba? Forumlarda çeşitli görüşler var, sizin fikriniz nedir?

tabikide yararlı Smile
Mesaj05.04.2013, 06:35 (UTC)    

fudoko yazmış:
kadinplatformu yazmış:

tabikide yararlı Smile

öyleyse niye sizde yok Smile
Mesaj05.04.2013, 07:34 (UTC)    

kadinplatformu yazmış:
fudoko yazmış:
kadinplatformu yazmış:

tabikide yararlı Smile

Kardeş yanlış anladın galiba. Toplist sayfası kurmak değil, toplist sayfalarına siteni eklemek sana yararlı olacaktır.
Mesaj05.04.2013, 07:47 (UTC)    

dgnkrnz yazmış:
kadinplatformu yazmış:
fudoko yazmış:
kadinplatformu yazmış:

tabikide yararlı Smile

Kardeş yanlış anladın galiba. Toplist sayfası kurmak değil, toplist sayfalarına siteni eklemek sana yararlı olacaktır.

yo anladım onu, sizin sitelerininz niye ekli değil diye sormuştum
Mesaj05.04.2013, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ziyaretciye ihtiyarcın varsa Top list kaydı yaparsın ve sana verdiği kodu yani o toplistin logosunu sitene eklersin,,
Burada sitesi olanlar toplistin logosunu sitesine eklemek istemeye bilir yada buna ihtiyarc duymaya bilir,,

mesela ben toplistin logosunu eklemek istemediğimden toplist kaydı yapmıyorum