Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.04.2013, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Sitemle Yeniden Merhaba

Uzun süredir internet ortamından hatta bilgisayardan uzak durmak zorunda kaldım. Bunun sebebi biraz dersler biraz sahne ve benzeri etkinliklerdi. Bu uzun süre içinde birçok şey değişti. Gitarım, üniversitenin verdiği düşünce değişikliği gibi. Bunlardan birisi de neden sitem olmasın dedim. Önceki sitemi çoğunuz bilir Doguitar ismiyle kullandığım bir blogum vardı. Bu "Doguitar" artık gözüme çocuksu bir nick gibi gelmeye başladı. Çünkü bu nicki benden başka bilen yoktu. Kendi kendimi adlandırdığım bir isimdi. Ama sahnede böyle şeylere ne gerek vardı ne de böyle şeylerin mantığı Smile O yüzden kendi ismimi ve soyismimi içeren yeni bir blog açtım. Tasarımımı yine kendim çizdim ve kodladım. Bunun hakkında tabi görüşleriniz olabilir ve eleştrilerinizi de bekliyorum. Ancak içerik konusunda birşey duymak istemiyorum. Site içeriği bellidir Kişisel Blogum, takip edersiniz ya da etmezsiniz bu size kalmış. Ama desteğinizi almak beni gerçekten çok mutlu eder. Tabii ki eski blog yazılarımdaki gitar bakımından eğitici ve öğretici ya da varsa bir bildiğimi paylaşacağım yazıları kesmiyorum büyük bir hızla devam ! Smile Varsa sormak istediğiniz ya da görüşünüzü bildirmek istediğiniz birşey lütfen çekinmeyin Smile
Mesaj18.04.2013, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoş geldin Smile Başarılar..
Mesaj18.04.2013, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
Hoş geldin Smile Başarılar..

Hoşbulduk. Teşekkürler Sana da başarılar Smile
Mesaj25.04.2013, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınız bekliyorum arkadaşlar...
Önceki mesajları göster: