Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.06.2013, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılı çalışma
Mesaj07.06.2013, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ea-toplist yazmış:
başarılı çalışma
Teşşekürler Smile
Mesaj28.08.2013, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bu illimunatiyi geçen sene bir arkadaşım sayesinde öğrendim.Birçok ünlü mason ve oynadığı dizilere filmlere hatta kıyafetlere bakarsanız mutlaka her birinde göz veya piramit vardır.
Evil or Very Mad

Yeni makalemi okumanı öneririm >>>http://akifemreyuksek.tr.gg/
Mesaj06.09.2013, 01:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen kardeşim var böyle şeyler.Örneğin birçok çizgi filminde de var bu.
Mesaj06.09.2013, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konuda pek bir bilgim yoktu ama bizi bilgilendirdiğin ve emeğin için teşekkürler.
Mesaj24.11.2013, 04:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca bakınız:
Subliminal Mesaj
İlluminati Kartları
Mesaj24.11.2013, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cidden artık bu konu hakkında çok fazla bilgiler edinmeye başladım
Ki sanırım 2 yıldan beri çokça konular var
Mesaj23.12.2013, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aqa nefret ediyorum bunlardan !
Mesaj25.01.2014, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgisayar ortamındaki gizli objekler için araştırmanız tavsiyedir:

Easter eggs in games
Easter eggs in computer
Mesaj25.01.2014, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Meraba Benimde Konuya Faydam Dokunsun : Kaynak; yenidunyaduzeni.net ; uyandirmaprojesi.net

Dünya üzerindeki gizli örgütler tarih boyu varlığını korumuştur. Zamanla ortaya çıkmış bir olay değildir ve geçmişi çok eskiye dayanan bu örgüt ve tarikatlar hakkında akıl almaz ve inanılmaz söylentiler ortalıkta dolaşıyor. Özellikle dünyayı bu örgütlerin yönettiği söylentileri bu örgütlerin ne kadar büyük ve köklü örgütler olduğunu göstermektedir. Peki bu illuminati nedir ?
illuminati nedir İlluminati Nedir?Zenginlikleri ve milyonlarca üye sayıları ile dünyayı yönettiği idda edilen örgütler neye hizmet ediyor? Bu örgütler hangileridir ve amaçları nedir? Nasıl ortaya çıktılar üye sayıları kaç? İşte onlarca sorunun gizemi koruduğu bu örgütlerden biri olan İlluminati adına bilmedikleriniz.
İlluminati Nedir
İlluminati, ‘Aydınlanmış Olanlar’ anlamına gelmektedir. Topluluğun kuruluş amacı cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla mücadele etmekti. Her ne kadar asıl amaç, aydınlanarak dinsel dogmalardan uzak, hür düşünceyi ve Newtoncu pozitif bilimin önünü açmak idiyse de, daha sonraları gizli siyasi amaçları olduğu öne sürüldü. İlluminati dünya siyaset tarihinin belki de zaman içerisinde üzerine en fazla komplo teorisi üretilmiş topluluğu halini almıştır.
trans5 İlluminati Nedir?
İlluminatinin Kuruluş Amacı
İlluminati tarikatının kuruluş kökeni şu şekilde ifade ediliyor: ‘Kilisenin düşünce tarzına ve dayatmalarına büyük bir antipati besleyen Galileo Galilei, bir topluluk kurarak bu dogmalarla mücadele etmek ve parlak gençleri ve aşırı derecede zeki insanları bünyesinde toplayarak onlara özgürlüğün, hür düşüncenin ve aydınlanmanın faziletlerini aşılamak istiyordu. 1774 yılında Mason olan Weishaupt, bu emellerinin Masonluk içerisinde var olduğunu görse de, Masonluğun emellerinin ve felsefesinin siyasetler üzeri olması itibariyle ve Almanya’daki kilise/cizvit egemenliğini sona erdirmek istemesinden ötürü, bu doğrultuda bir topluluk kurmaya karar verdi ve kendisi gibi düşünen 11 arkadaşıyla beraber 1776 yılında Illuminati’yi kurdu.
10 kişinin dünyayı yönetme gibi planları olan- ki yönettiğide söyleniyor. İşte üyelerinin ise zengin ünlü ve güçlü kişilerden oluştuğu söyleniyor. Amaçları ”Yeni Dünya Düzeni” felsefesini yapmak yani Dünya’nın hiç bir din tarafından yönetilmesini istemiyorlar. Bir nevi şeytana inanıyorlar. Dikkat ederseniz şarkıların bazılarında hep ”New World Order” kelimesi geçer.

Devamını Oku: İlluminati Nedir ? http://www.yenidunyaduzeni.net/illuminati-nedir.html#ixzz2rRdjPYdb
Mesaj15.03.2014, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://img.webme.com/pic/s/sertacblog/61300.jpeg

bunu bize vana diye yutturmuşlar Neutral
Mesaj16.03.2014, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bir katkım olsun:

Resimdeki kime benziyor ? Tabiki MJ ( Mıchael Jackson)Kartta direnmenin boş olduğu hakkında şeyler yazıyor.

bu ona bir mesajmı

Mıchael Jackson öldüğünde avukatı

Jackson ailesinin avukatı Brian Oxman, Michael Jackson'ın ölümünden birkaç saat sonra CNN televizyonuna yaptığı açıklamada, "aldığı ilaçlar nedeniyle popun kralının yaşamını yitirmesinin beklenmedik bir şey olmadığını" belirtti.

ilaçmı zehirmi

kalp kırizimi

o öldükten sonra oğlunun söylediği dikat çekiyor:

babam dıyarıya çıkamamıza izin vermezdi çıksak bile sürekli kendimizi saklardık babam hep "beni öldürecekler" derdi eskiden ona kızardım ama şimdi hak veriyorum
Mesaj21.03.2014, 02:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece tek goz,ucgen ısaretlerı degıl 666 rakamı ve 2kiz kuleler illumınatu isaretıdır...

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Mesaj21.03.2014, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

etkindizayn yazmış:
sadece tek goz,ucgen ısaretlerı degıl 666 rakamı ve 2kiz kuleler illumınatu isaretıdır...

Çoğu dikkat çekmek için hiçkimse asıl olanları bilmiyor.
Mesaj21.03.2014, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen kitabını okudum cok ılgınc seyler ogrendım

not: Muslumanların %40 ıllumınatuymus

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Önceki mesajları göster: