Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.05.2013, 07:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Güncelleme: Tüm tasarımlar için "facebook beğen"

Merhaba,

sene başında facebook beğeni tuşu hakkında bir yazı yayınlamılştık. (14.01.2013 tarihindeki gönderiye bakınız.)
Fakat ne var ki bu uygulama sadece "Clean" isimli tarasımda kullanılabiliyordu. Sizlerden gelen talep üzerine, bu özellik artık bütün tasarımlarda kullanılabilir olacak.

Bu uygulama şu an itibariyle kullanıma hazır ve tüm tasarımlarda kullanılabilir.

Bu uygulamayı kendi sayfanıza ekleyebilmeniz için "Tasarım Ayarları"na girip, "Facebook beğen tuşunu sağ üst köşede göster" seçeneğini "Evet" konumuna getirmeniz yeterli olacaktır.
Bu şekilde "beğen"iyi sayfanıza eklemiş olursunuz.

Facebook beğeni tuşuyla sayfanızı daha çok ziyaretçinin ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.
Bu yüzden bu özelliği sayfanıza eklemenizi tavsiye ederiz.

Güzel vakit geçirmeniz ümidiyle,

Ben
Mesaj07.05.2013, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Güncelleme: Tüm tasarımlar için "facebook beğen&quo

blochmann-tr yazmış:
Merhaba,

sene başında facebook beğeni tuşu hakkında bir yazı yayınlamılştık. (14.01.2013 tarihindeki gönderiye bakınız.)
Fakat ne var ki bu uygulama sadece "Clean" isimli tarasımda kullanılabiliyordu. Sizlerden gelen talep üzerine, bu özellik artık bütün tasarımlarda kullanılabilir olacak.

Bu uygulama şu an itibariyle kullanıma hazır ve tüm tasarımlarda kullanılabilir.

Bu uygulamayı kendi sayfanıza ekleyebilmeniz için "Tasarım Ayarları"na girip, "Facebook beğen tuşunu sağ üst köşede göster" seçeneğini "Evet" konumuna getirmeniz yeterli olacaktır.

Facebook beğeni tuşuyla sayfanızı daha çok ziyaretçinin ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

Ben

Teşekkürler.
Mesaj07.05.2013, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Smile

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj07.05.2013, 07:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun ha bu arada ingilizce terimlerin yerini Türkçe terimler almış çok sevindim Smile
Online --> Açık!

En son denizmerkezi tarafından 07.05.2013 07:32:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.05.2013, 07:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Hayırlı olsun ha bu arada ingilizce terimlerin yerini Türkçe terimler almış çok sevindim Smile
Online --> Açık!

Evet.Ben de farkettim bu sabah

En son by-gurgen tarafından 07.05.2013 07:31:55 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.05.2013, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun, sonunda oldu : )

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj07.05.2013, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler!
Mesaj07.05.2013, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu: hayırlı olsun

bedava-sitem'e hayırlı olsun Smile

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=224616

Bedava-Sitem.com Yöneticisi Olan AdminTarık İle Yaptığımız Röportaj
Mesaj07.05.2013, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırlı olsun tasrımlara
Mesaj07.05.2013, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada CSS Tasarımlardada olacak'ya bedava-sitem'de artik her siteyi ziyaret ettiglerimizde Yarı arkadaslarimizin sitesinde Beğenme tusu olacak sanirim Smile
Mesaj07.05.2013, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Güncelleme: Tüm tasarımlar için "facebook beğen&quo

blochmann-tr yazmış:
Merhaba,

Ben

Teşekkürler Yeniliklerin Devamını Bekliyoruz.
Mesaj07.05.2013, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap..

Teşekkürler bedava-sitem ekibi.. Smile
Mesaj07.05.2013, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun Smile Teşekkürler.
denizmerkezi yazmış:
Online --> Açık!

Evet güzel oldu Smile
Mesaj07.05.2013, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

her geçen gün yenileniyor sitelerimiz .çok iyi oldu hayırlı olsun
Mesaj07.05.2013, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel oldu bu uygulama birde online offline yerine açık kapalı gelmeside güzel olmuş Smile
Önceki mesajları göster: