Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.06.2013, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkaplan müziği

Sayfama ekstralar bölümünden Arkaplan müziği ekstrasını ekledim URL yi yapıştırdım aktive edildi diyor ancak sayfama giriyom ses gelmiyor Evil or Very Mad
Mesaj10.06.2013, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapıştırdığınız linkin uzantısı .mp3 mü?

Ya da URL çalışır halde olduğundan emin misiniz? Eğer değilse kod ile bu işi yapabilirsiniz. Ayrıca bir not düşmek isterim arka plan müziği ziyaretçilerinizi rahatsız edebilir. Onun yerine normal bi player koymayı düşünebilirsiniz. Smile
Mesaj10.06.2013, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunhangari yazmış:
Yapıştırdığınız linkin uzantısı .mp3 mü?

Ya da URL çalışır halde olduğundan emin misiniz? Eğer değilse kod ile bu işi yapabilirsiniz. Ayrıca bir not düşmek isterim arka plan müziği ziyaretçilerinizi rahatsız edebilir. Onun yerine normal bi player koymayı düşünebilirsiniz. Smile

Aynen onun yerine ziyaretçilerin istediği zaman müdahale edebileceği bir player ekle.Aksi takdirde ziyaretçinin hoş karşılayacağını zannetmiyorum.

Mesaj10.06.2013, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arkaplan müziği

sonpeygamber13 yazmış:
Sayfama ekstralar bölümünden Arkaplan müziği ekstrasını ekledim URL yi yapıştırdım aktive edildi diyor ancak sayfama giriyom ses gelmiyor Evil or Very Mad

Kar fonsiyonunu kullanmanız, müzik ekstrasını etkileyebiliyor. Bazen. Arkadaşların dediği gibi eklemiş olduğunuz müziğin mp3 formatında url olduğundan eminmisiniz ?

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj10.06.2013, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç onlarla urasma kodla yap
Mesaj10.06.2013, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj15.06.2013, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

arka plan müziği çalışıyordu. Ekstralardan "Facebook yorumu" özelliğini kullanmaya başladıktan sonra müzik çalmaz oldu. Onunla bi ilgisi var mı yoksa tesadüf mü acaba?
İlgisi yoksa çalmama sebebi ne olabilir?
Mesaj15.06.2013, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun ile bir alakası yok.
Verdiğim linki incelerseniz faydalanabilirsiniz.
Önceki mesajları göster: