Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.06.2013, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Çapa Hakkında

Merhaba Arkadaşlar. Siteme Çapa Eklemek İstiyorum Fakat Bulamadım. Forumda Baktım 2 Konu Vardı Fakat Benim İstediğim Böyle Birşey değil. şimdi örneklerle açıklayayım http://startechiletisim.com/tasarimlar/ruzgarv1/ bu sayfanın altında foto galeri video galeri var. foto galeriye tıklayınca ayrı bir şey, video galeriye tıklayınca daha başka birşeyler çıkıyor. Bende bunu yapmak istiyorum mesela sayfaya başlık olarak "Fotoğraflar", yanınada "Filmler" yazıcam. Fotoğraflara Tıklayınca Altına eklediğim fotoğraflar çıksın istiyorum yada yazılar. Filmlere tıklayncada filmler yada aynı şekilde yazılar çıksın bunu biri bana anlatabilirmi. Forumda farklısı var. Aradm. Belkide benim istediğim şeyin adı çapa bile değildir. .) Yardımlarınızı Bekliyorum Teşekkürler.. Smile
Arrow Heyecan
Arrow Bilgi
Arrow Kültür
Arrow Ve Daha Yüzlerce Konu İle Alakalı ßir ßlog sitesi.. Sizde Buraya Tıklayın, Kaliteyi Bizimle Yaşayın Farkı Görün..
Mesaj19.06.2013, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Çapa Hakkında

blogbeyaz yazmış:
Merhaba Arkadaşlar. Siteme Çapa Eklemek İstiyorum Fakat Bulamadım. Forumda Baktım 2 Konu Vardı Fakat Benim İstediğim Böyle Birşey değil. şimdi örneklerle açıklayayım http://startechiletisim.com/tasarimlar/ruzgarv1/ bu sayfanın altında foto galeri video galeri var. foto galeriye tıklayınca ayrı bir şey, video galeriye tıklayınca daha başka birşeyler çıkıyor. Bende bunu yapmak istiyorum mesela sayfaya başlık olarak "Fotoğraflar", yanınada "Filmler" yazıcam. Fotoğraflara Tıklayınca Altına eklediğim fotoğraflar çıksın istiyorum yada yazılar. Filmlere tıklayncada filmler yada aynı şekilde yazılar çıksın bunu biri bana anlatabilirmi. Forumda farklısı var. Aradm. Belkide benim istediğim şeyin adı çapa bile değildir. .) Yardımlarınızı Bekliyorum Teşekkürler.. Smile
Yokmu yardımcı olacak Sad
Arrow Heyecan
Arrow Bilgi
Arrow Kültür
Arrow Ve Daha Yüzlerce Konu İle Alakalı ßir ßlog sitesi.. Sizde Buraya Tıklayın, Kaliteyi Bizimle Yaşayın Farkı Görün..
Mesaj19.06.2013, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapmak istediğiniz öyle galeri şeklinde bir kutucuk mu?
Sorununuzu daha açıklayıcı bir biçimde açıklarsanız size yardım edebilirim. :)
Mesaj19.06.2013, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

manshess yazmış:
Yapmak istediğiniz öyle galeri şeklinde bir kutucuk mu?
Sorununuzu daha açıklayıcı bir biçimde açıklarsanız size yardım edebilirim. Smile
http://startechiletisim.com/tasarimlar/ruzgarv1/ bak şimdi bu adresin altında video galeri foto galeri var video galeri tıklayınca altına yeni resimler geliyor. Bende onu yapmak istiyorum. mesela bi sayfa açıp 2 başlık yazıcam o başlıklara tıklayınca altına çıkan yazılar/resimler benim ayarladığıma göre değişecek.
Arrow Heyecan
Arrow Bilgi
Arrow Kültür
Mesaj19.06.2013, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorununuzu anladım.
Yalnız o kodu bilemediğim için size yardımcı olamam.
Kaynaktan bulurdum ama bu doğru bir davranış değildir.

Mesaj19.06.2013, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

manshess yazmış:
Sorununuzu anladım.
Yalnız o kodu bilemediğim için size yardımcı olamam.
Kaynaktan bulurdum ama bu doğru bir davranış değildir.

Sad Sad Sad Teşekkürler Yinede Saol
Arrow Heyecan
Arrow Bilgi
Arrow Kültür
Önceki mesajları göster: