Forum'da ara:
Ara

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2013, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteye Google Reklamları Nasıl Eklenir

Merhaba Bazı Sitelerde Google Reklamları War Bazı Sitelerdede Acayıp Acayıp Reklamlar War Google Reklamlarını Nasıl Koyarız Sitemize ? Bilgisi Olan
Mesaj05.07.2013, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google reklamlarını google adwords adresine başvuru göndererek yapabilirsin. Yalnız domain adının .com/.gen/..net vb olması gerekiyor. .tr.gg domaininden kayıt olmuyor daha önce ben denemiştim.
Mesaj05.07.2013, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

Evet bazı sitelerde Googl* reklamları var.Fakat yayınlayanlar reklamları başka bir site adına alıyorlar.Ve buradaki .Tr.Gg domainli sitelerde de yayınlayarak tıklanma(klik)sayılarını artırıyorlar.Ayrıyeten Googl* neden bizim .Tr.Gg domainli sitelerimize reklam vermiyor dersen,bizim bu sitelerimiz subdomainli oldugu için Wink
Mesaj06.07.2013, 00:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Bu basligi tamamen gözden gecirin..
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25622&postdays=0&postorder=asc&start=0

Kolay gelsin.
Mesaj06.07.2013, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Cevap

tastekineglence yazmış:
Evet bazı sitelerde Googl* reklamları var.Fakat yayınlayanlar reklamları başka bir site adına alıyorlar.Ve buradaki .Tr.Gg domainli sitelerde de yayınlayarak tıklanma(klik)sayılarını artırıyorlar.Ayrıyeten Googl* neden bizim .Tr.Gg domainli sitelerimize reklam vermiyor dersen,bizim bu sitelerimiz subdomainli oldugu için Wink

Google reklamlarını sadece başvuru yaptığınız sitede yayınlayabilirsiniz diye biliyordum ?
Önceki mesajları göster: