Forum'da ara:
Ara

Bunu yararlı buldunuz mu ?
Evet
  66%
[ 4 ]
Hayır
  33%
[ 2 ]
Geliştirilebilir
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2013, 07:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem E-mail Aboneliği!

BEDAVASİTEM E-MAİL ABONELİĞİ !
Kendi yapımımdır.

Merhaba arkadaşlar, Bu bölümde size bedavasitem extraları sayesinde e-mail aboneliği'ni anlatacağım.
Biliyoruz ki bedavasitem'de böyle bir extra yok. Ama bugün bunu başka bir extra ile yapacağız. Şu adımları izleyin;

Exclamation Bu işlemleri yapmadan önce Ayarlar Arrow Profil bilgileri Arrow Bedava Sitem kullanıcılarına, isim, e-mail gibi veri girişi yerlerini önceden hazırlayarak ziyaretçi defteri gibi yerlerde postalamayı kolaylaştırMA: Arrow Etkinleştir.

Not: Eğer etkinleştirmezsen sadece bedavasitem'e kayıtlı olan kişiler sitene abone olabilir.

Daha sonra ;

Arrow Extralara Git.
Arrow Extrayı Ekle.
Arrow Gazete Extrasını Seç.
Arrow Extrayı Düzenle.
Arrow Sayfanını başlığını ''abone ol'' yap.
Arrow "Abone ol" butonunun yazısı (tabiki abone ol yazılacak.)

Bu işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Çok gibi görünüyor ama uzman birine göre 1dk bir iştir. Son olarak ;

Arrow Aşağıdaki kodu sitende istediğin yere ekle.
Kod:
<form action="gazete.htm" method="post"><table><tr><td style="padding-right: 5px;">E-mail adresiniz:</td><td><input type="text" name="modulenter[email]" value="" /></td></tr></table>
        <input type="hidden" name="mode" value="captcha" />
        <input type="checkbox" name="modulenter[agb]" value="1" /> Bu siteye abone olmak istiyorum!<br />
        <input type="submit" value="Abone ol" />
        </form>   

Question Kod hakkında:
Arkadaşlar kodda herhangi bir değişiklik yaparsanız hata verecektir. Örneğini benim sitemde bulabilirsiniz, hatasız bir şekilde iş gördüğünü ıspatlamak için e-mail abonesi olabilirsiniz Smile

----------------------------------------------------------------

Webmaster olacaktım ama babam göndermedi. Very Happy

http://sanaltosbaga.tr.gg/ - sanaltosbaga( at )outlook.com
Önceki mesajları göster: