Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2013, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu: 3000 e yakın oyun

3000 e yakın oyunla açıldık.desteklerinizle Türkiye'nin en büyük oyun sitelerinden biri olamayı amaçlıyorum.tek sorunum diğer oyun sitelerinden oyun kodlarını alıp kendi siteme koymam telif hakkı içerir mi bilmiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.
Mesaj17.07.2013, 00:39 (UTC)    
Mesaj konusu: s

diğer siteler kod vermişse telif hakkı içermez..

Ayrıca bu sitenin temasını degiştirmelisin oyun temaları bulup oyunları kendi sitene eklemelisin böylece daha iyi bir site olursun.

Başarılar
Mesaj23.07.2013, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 3000 e yakın oyun

greenoceans yazmış:
3000 e yakın oyunla açıldık.desteklerinizle Türkiye'nin en büyük oyun sitelerinden biri olamayı amaçlıyorum.tek sorunum diğer oyun sitelerinden oyun kodlarını alıp kendi siteme koymam telif hakkı içerir mi bilmiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

2850 tane oyun var. "Açıldık" diye bir kelimeyi ilk defa senden duydum. Açan sen olmana rağmen sanki kimliği belirsiz birisi senin adına açmış gibi bir anlam çıkıyor. Smile
Türkçemizi düzgün kullanmalıyız.

Bir diğeri; telif hakkı meselesi...
Yüzlerce oyun sitesi piyasada var. Tutup da hepsini kendisi zaten hazırlayamaz. Kafanı yorma... Komple site tasarımı değil de çözemediğin noktalarda yard. olurum. Kolay gelsin, Hayırlı Ramazanlar!
Önceki mesajları göster: