Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2013, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Tema Hazırladım. İçeriği Nasıl Eklerim?

Merhaba arkadaslar css ile sayfa oluşturdum ama bedava sitem .com dan yazdıgım yazıları bu sayfalara nasıl atayacağım örneğin yazdıgım bir yazıyı Bu alanda link vermek yasaktır..! @manshess bu sayfada nasıl gösterteceğim.

Başlık Düzenlendi..! Büyük Harfle Konu Açmayınız.. Ayrıca konunun içeriği ile alakalı anahtar kelimeler seçerek başlık belirleyiniz.. Böylece çözüme daha çabuk ulaşırsınız... @grafikdizayn

En son timetomovie tarafından 13.08.2013 13:39:50 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj13.08.2013, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun için css tasarım kodlamayı bilmeniz gerekmektedir. Wink
Mesaj13.08.2013, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

elbet bir kodu vardır yazı yazmanın felan kodunu biliyorum sadece o sayfaya atamasını bilmiyorum
Mesaj13.08.2013, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi öncelikle kendi anladığımı anlatayım..
Bir tema çizdiniz ve kodladınız..
İçerik bölümüne sayfalarımı değiştir'den yazdıklarınızın eklenmesini istiyorsunuz..
Bunu yapmak için tasarımda içeriğin gözükmesini istediğiniz yere aşağıdaki kodu eklemelisiniz..
Kod:
<div id="content">
Mesaj13.08.2013, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

her yazdıgım farklı bir sayfada gözükmesi lazım alt alta değil mesela siteme girerseniz 1. yazdıgım mesajın film 1 de 2. yazdıgımın film 2 de gözükmesini istiyorum
Mesaj13.08.2013, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şöyle açıklayalım..
Sayfalarımı değiştir>Yeni Sayfa Ekle bölümüne gidin..
Başlığa Film 1 yazın..
Ardından sayfaya yazınızı ekleyin..
Sonra tekrar yeni bir sayfa ekleyin..
Buraya da diğer filminizin içeriğini yazın..

Sonra Tasarım Ayarları sayfasına gidin..
Gelişmiş Ayarlar bölümüne geçin..
CTRL+F tuşuna basın ve çıkan pencereye aşağıdaki kodu yapıştırıp BUL diyin..
Kod:
<li><a href="http://timetomovie.tr.gg/IKC.htm">FİLM-1</a></li>

Bundan sonra yukarıdaki koddaki "http://timetomovie.tr.gg/IKC.htm" linki yerine film 1 sayfanızın linkini ekleyin..

Bu şekilde menü ile içeriğinizi uyumlu hale getirin..

NOT : TR.GG'de film yayınlamak yasaktır.

En son grafikdizayn tarafından 13.08.2013 13:46:08 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.10.2013, 06:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodladığınız tasarımda içeriğin gelmesini istediğiniz bölüme kadar olan bölümleri "Tasarım Ayarları" -> "Gelişmiş" -> "Tasarımın üzerindeki metin" bölümüne; içeriğin bittiği yerden itibaren devam eden bölümü "Tasarımın altındaki yazı" bölümüne koyun. Daha sonra yeni sayfa ekledikçe içerikler tasarımda olması gereken yerde görünür olmaya başlar.