Forum'da ara:
Ara

Admin Tarık'ın göreve geldiği andan itibaren sitenin genel işlevi ve yönetiminden ne derece memnunsunuz?
Çok memnunum. Adilce bir yaklaşım var.
  42%
[ 111 ]
Memnunum ama eksiklikler var.
  29%
[ 76 ]
Kararsızım.
  7%
[ 19 ]
Kötü bir yönetim şekli.
  21%
[ 56 ]
Toplam Oylar : 262

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2013, 06:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Parti kur oy verelim admintarik o derece Smile)
Mesaj15.09.2013, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: anketten cikan yorumlar...

tarik beyden memnum, cunki bedava sitenin korkulu ruyasi olan ve ziyaretcilerimizi girecegine pisman eden sacma sapan REKLAM BANERLERİNİ KALDİRDİ icin en buyuk yenilik mi bilemiyorum ama en guzel yenilik oldugunu dusunuyorum Laughing
Mesaj15.09.2013, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Genel Durum

Öncelikle Merhablar .
Ben mmtarslan.tr.gg sitesinin sahibiydim . Sitem kapandıgı için Bedava-Sitem'i bırakmıştım . Şimdi yine geri döndüm . Konumuza dönersek ;
Tarık beyi hemen hemen Bizim aramıza katıldıgı günlerden beri tanıyorum ve Çok Memnunum . Bedava'Sitem'e kazandırdıkları saymakla bitmez . Tarık Usta Bedava-Sitem'in 2. Kurucusu bile sayılabilir Smile
Mesaj15.09.2013, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazan-blog yazmış:
Parti kur oy verelim admintarik o derece Smile)

Bu espiriyi tuttum Smile

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj15.09.2013, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Genel Durum

MrMmt yazmış:
Öncelikle Merhablar .
Ben mmtarslan.tr.gg sitesinin sahibiydim . Sitem kapandıgı için Bedava-Sitem'i bırakmıştım . Şimdi yine geri döndüm . Konumuza dönersek ;
Tarık beyi hemen hemen Bizim aramıza katıldıgı günlerden beri tanıyorum ve Çok Memnunum . Bedava'Sitem'e kazandırdıkları saymakla bitmez . Tarık Usta Bedava-Sitem'in 2. Kurucusu bile sayılabilir Smile

Olumlu bakan ve olumsuz bakan her düşünceye sonun kadar saygım var. Eğer olumsuz yazıları kaldıramayacak olsam bu anketi düzenlemezdim ama sizin gibi güzel düşüncedeki insaların güzelliği beni mutlu ediyor. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler. (Küfür etmeyip olumsuz not verenlere de...)

Bu arada kötü olduğunu söyleyenlerin de iyileşitme adına katkıda bulunmaları için support( at )webme.com a mail atmalarını rica ediyorum:

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj15.09.2013, 23:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzun zamandır bedava-sitem.com girmiyorum ztn site işlerini bıraktım fakat acaba güncelleme varmı diye baktıgımda hep farklı farklı guncellemeler gördüm gerçekten tarık bey geldikten sonra dedimki bedava-sitem.com gelişecek elbette eksikler vardır mutlaka fakat her girdiğimde güncelleme görünce dedim tamam tarık bey işini çok güzel yapıyor yaptıklarını gerçekten takdir ediyorum herkese kolay gelsin iyi geceler...
Mesaj15.09.2013, 23:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

girmiyorum derken yanlış yazmışım Smile uzun zamandır sitemle ilgilenmiyorum ve foruma nadir giriyorum olcaktı ama neyse anlayan anlamıştır yanlış yazdıgım için affedin saat gece 3:00 uykusuzluktan ölüyorum Smile
Mesaj16.09.2013, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sorulmaz bile, harikasınız Tarık Bey. ilgilenmeyi tamamen bıraktığım bir plotformdu bedava-sitem. Ama siz geldikten sonra kıpırdanmalar olmaya başladı. Memnunuz tabikide. Emekleriniz için teşekkürler.
Mesaj16.09.2013, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya şu forumda,
Normal üyelere - Üye resmi ekleseniz moderatorlere eklediğiniz gibi.
BS - Bağımlısı rütbesine resim ekleseniz yani biraz gelişin mybb forum gibi .!
Mesaj17.09.2013, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık Abi bile şifre mi unuttuğum halde bana güvenerek sitemi geri verdi. Eğer bu site aktif olmasaydı o zaman bu platform da olamayacaktım. Kısacası Allah razı olsun senden Tarık Abi..

Hz. Mevlana
Mesaj17.09.2013, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Genel Durum

admintarik yazmış:

...Hepinize ayrı ayrı teşekkürler. (Küfür etmeyip olumsuz not verenlere de...)...

Durum bu kadar vahim öyle mi ?
Ücretsiz servis sağlayıcıya küfür mü ? Ah... Ah...
Mesaj18.09.2013, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteye Kayıt Olduk ama Ayarları Nasıldır
Mesaj18.09.2013, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu: ADMİN TARIK MUHTEŞEM

tr.gg sitesi Admin Tarık Sayesinde Güzelleşti Tarık Bey Gelmemiş olsaydı halen İce Blue Kodlarını Kullanıor olurduk Mr. Green

ADMİN TARIH SÜPER BİR MODERATÖR
Mesaj22.09.2013, 04:37 (UTC)    
Mesaj konusu: oyum olumlu

Tarık beyi hemen hemen Bizim aramıza katıldıgı günlerden beri tanıyorum ve Çok Memnunum . Bedava'Sitem'e kazandırdıkları saymakla bitmez . Tarık Usta Bedava-Sitem'in 2. Kurucusu bile sayılabilir javascript:emoticon('Laughing')
Mesaj22.09.2013, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

moderatör olduğum için söylemiyorum ama Tarık abi cidden çok şeyi dğeiştirdi.