Forum'da ara:
Ara

Admin Tarık'ın göreve geldiği andan itibaren sitenin genel işlevi ve yönetiminden ne derece memnunsunuz?
Çok memnunum. Adilce bir yaklaşım var.
  42%
[ 111 ]
Memnunum ama eksiklikler var.
  29%
[ 76 ]
Kararsızım.
  7%
[ 19 ]
Kötü bir yönetim şekli.
  21%
[ 56 ]
Toplam Oylar : 262

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2013, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Genel Durum

Değerli üyeler,

bildiğiniz üzere benim sizin aranıza katılmamın üzerinden bir yıl geçti ve az çok birbirimizi tanıyoruz.
Aranızda beni sevenler olduğu sevmeyenleriniz de var elbette - sonuna kadar saygım var. Genel memnuniyetinizi değerlendirmek adına anket düzenlemekteyim ve bunu Almanya merkez ofise bildireceğim. Ankete katılmak zorunda değil kimse, ama katılırsanız sevinirim. Sonuç ne olursa olsun ben sonucu ileteceğim ve eğer isterseniz mailin ekran görüntüsünü sizlere yollayacağım. İlginiz için teşekkür eder, okula başlayanlarımıza hayır bir eğitim-öğretim yılı dilerim.

Saygılarımla,
Admin Tarık

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj13.09.2013, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamün Aleykum.
Benim oyum ilk şıkta mevcut olan.
Sebebler saymakla bitmez.
Unuttuklarım elbette çıkar.
Uzun lafın kısası.
Tarık usta gelişi bedava-sitemin düzelmesine yönelik tüm katkıları sağlamıştır.
Rütbe düzenlemesi orneklerin harika bir görünüş elde etmesi.
Facebook sayfası açılması.
Yeni moderatorlere fırsat verilmesi.
Adil davranılması. Kişisel davranmadan herkese gönülden el açan Tarık abi izledik.
Meyve veren ağacı taslamak isteyenler aksini savunur.
Fakat bizim desteğimiz Tarık ustayı taclandiracaktir.

Kısa zaman içerisinde yaptıkları ve durmadan mücadele ettigini kimse inkar
Edemez
Emegin karşılığını bir teşekkür ile ödeyemeyegimi adım gibi bildigimi şahsen söylemekten çekinmem.

Adam gibi adam oldugun dan dolayı sonsuz teşekkürler paşam. ALLAH seni basımızdan eksik etmesin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 26.09.2013 16:43:00 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj13.09.2013, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem gerçekten artık bitti diye düşünülen günler de Tarık bey bu firmaya giriş yaparak, bedava-sitem de adeta evrim sürecini başlattı...
Üst üste gelen yenilikler ile insanlar ne olduğunu şaşırdı. Kullanıcıların hoşuna gitmeye başladı elbette. 6 yıldır hizmet veren bedava-sitem.com hizmet noktasın da en zirve günlerini Tarık bey sayesinde yaşadı.. Eğer bir gün buradan gidecek olsa bile arkasın da çok büyük hatıralar ve adı mutluluk ile anılacak bir geçmiş bırakacak...

Yaptığın her şey için Allah senden razı olsun Tarık abi...
Mesaj13.09.2013, 23:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dipnot : kendisine ve şahsına hakaret edenlerin sitesini silmek yerine ALLAH'a emanet ol demeyi tarcih etti.
Sitesi gecmiste adaletsiz sekilde silinenleri foruma kazandırmak uğruna tekrar bir şans diledi.

Ben ua1905ua kimseye yalakalik yapmam. Fakat hakkı olanın hakkını savunurum.
Tarık ustayı ölüme kadar savunurum. Gerekirse zararı gören ben olayım dusuncesiyle kurduğu ekibin arkasında degıl. önünde dururum.

ALLAHin sevgisi üzerinizde olsun.

Selametler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj13.09.2013, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem de bu son dönemde gerçekten güzel işler yapıldı.
Sayın Adminizin de belirttiği gibi herkesi memnun etmek olanaksızdır. Yaşamda hangi konuda olursa olsun ne kadar güzel işler yapsanız da yapılanlardan memnun olmayanlar mutlaka olur ve olacaktır.
Bedava-Sitem'in bu çıkışında payı inkar edilemez Sayın Adminimiz için güvenimiz tamdır. Emekleri için teşekkür eder. Daha da güzel yeniliklere imza atılacağı düşüncesinde olduğumuzu belirtiriz. Kolay gelsin.
Mesaj14.09.2013, 05:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol hepimiz senden memnunuz benim oyum ilk şık Very Happy

(Bazen hızlı okumak gerekir Very Happy)
Mesaj14.09.2013, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu: sitenizibeğeniyormusunuz

Very Happy Surprised Laughing Cool Cool
Mesaj14.09.2013, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık bey çok memnunumum fakat eksiklerimizin de olduğunun farkındayım. Adilce bir oylama yaptım ikinci şık işaretledim Smile

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj14.09.2013, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Çok Memnunum Very Happy

Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap ! Tek bir dostun olsun; ama onu da iyi seç ! Halegend™
Mesaj14.09.2013, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim için, bedava sitem kariyerim admin tariktan önce ve admin tariktan sonrası var.yani bir milat gibi iyiki varsınız....
Mesaj14.09.2013, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kararsız ve memnunum ama eksikleri var.
Ama yinede bu seçeneğe oy veriyorum. "Memnunum ama eksiklikler var."
Yaptıklarınızı başka bir yönetimde göremedim... Ama üye kaybı bu olanlardan etkileniyor düşüncesindeyim.
Mesaj14.09.2013, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitemde önceden admin olan Cunobag hocamız ve şimdide Tarık adminimizdende çok memnunum. Ama bs almanya yönetiminden hiç mi hiç memnun değilim.
Mesaj14.09.2013, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuana Kadar En İyi Admin Sizsiniz Bence.
Oyum Birinci Seçenekte.
Mesaj14.09.2013, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

samp-eglencem yazmış:
Şuana Kadar En İyi Admin Sizsiniz Bence.
Oyum Birinci Seçenekte.

Diğer adminlerimizi de unutmamamız gerekir Smile
Ben 1. sık olan ''Çok memnunum. Adilce bir yaklaşım var. '' şıkkını seçtim Smile
İyi forumlar Wink

Mesaj14.09.2013, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu: GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİ KİŞİYE SAYGISINDAN OLMALIMEMNUNUM

Reklam yapmak yasaktır @Koddostubs

En son babacan17 tarafından 14.09.2013 18:25:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: