Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2013, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Ödev Sayfaları

Değerli Arkadaşlar;

Ben tr.gg ailesinin ilklerindenim. tr.gg uzantısı kurulduğu ay bu ailenin içine girdim ve kesintisiz bu aile içindeyim. Bir dönem bu forum çok neşeliydi. İnşallah yine o neşe olur.

Şimdi konuma geleyim. Öğrenciler için ödev bölümü açtım. Geçen yıl verilen ödevleri Alfabetik sıraya göre yükledim.
Öğrenci arkadaşlarımız faydalanabilirler.
Ayrıca bu öğretim dönemi, bu bölümde olmayan bir ödev verilirse, bana iletişim adresinden yazabilirler. Hem o sayfayıda hazırlar eklerim. Hemde o arkadaşa ödevini mesajla yollarım.

Ödev sayfalarına ulaşmak için,
Orhan Yıldız ödev sayfaları diye Google den girerlerse ulaşırlar. Veya aşağıdaki link i tıklarlarsa ulaşabilirler.
Başarılar dileğiyle..

http://orhanyildiz.tr.gg/-Oe-DEV-SAYFALARI.htm
Mesaj04.09.2013, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yerin unutulmaz Orhan bey..
Sizlerin olduğu dönem de buralar harkulade idi.
Ancak 'serbest bölge' içerisin de reklama girecek konular yasak bildiğiniz üzere..
Tekrardan forumda online olarak kalmanız dileğiyle...
Mesaj24.09.2013, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Konu serbest bölgeden , site değerlendirme alanına taşınmış olup başlıkda bulunan kilit tarafımca açılmıştır. iyi forumlar dilerim.

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj19.11.2013, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu: TEŞEKKÜRLER

Değerli arkadaşlar, Amacım reklam değildi.
Bu öğretm başında hazırlamış olduğum ödev sayfaları bölümünden buradaki öğrencilerin yararlanması düşüncesiydi.
Başlığımı buraya taşıyan ve kilidi açan Moderatör arkadaşıma çok teşekkür ederim.

ÖĞRENCİ ARKADAŞLARIMIN DİKKATİNE.
Aşağıdaki linki tıklarsanız ödevlerinizde destek alacağınız bir bölüme gidersiniz. Eğer o bölümde bulamaz iseniz sitemin iletişim adresinden bana yazınız. ödeviniz gün içinde hazırlanmış olur.

http://orhanyildiz.tr.gg/-Oe-DEV-SAYFALARI.htm
Mesaj19.11.2013, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site başarılı ancak herşey birbirine girmiş gibi. Örneğin haberler ve 5-6 adet gereksiz reklam gibi işe yaramayan şeyler dışında güzel.