Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2013, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Site Bedava Sitem Kurallarını İhlal Ediyor Mu?

Merhaba arkadaşlar,
www.tv-kanalim.tr.gg sitem Admin tarafından kapatıldı. Sitenin kapatılma nedeni olarak canlı yayın bulunan sitelerin yasak olduğunu söyledi. Ben de sitede canlı yayın bulunmadığını, sadece kanallara ait tanıtım bilgilerini paylaştığımı, bu bilgilerin de wikipedia dan derlendiğini söyledim. Admin arkadaş siteyi geri açtı ve gerekli düzenlemeleri yapmamı istedi. Ben de sitenin BS'nin hangi kuralını çiğnediğini sordum. Kendisi cevap veremedi ve Forum'da sormamı istedi.

Ben de sizlere soruyorum. Bu site BS'nin hangi kuralını çiğnemektedir?
Mesaj13.12.2013, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=160543
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj13.12.2013, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

BS kurallarını sormadım, sitem hangi kuralı ihlal ediyor. İnceler ve yazarsanız sevinirim.
ua1905ua yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=160543
Mesaj14.12.2013, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitem bitmiş ruhuna el fatiha, forum ölü, yöneticiler vurdum duymaz. Sitenin reklam kaldırma süresi dolmuş, mail geldi yenileme için, ücret ödemeye gerek kalmadı kapatsınlar kurtulmuş olalım biz de Smile
Mesaj14.12.2013, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Sitenin kapatılma nedeni olarak canlı yayın bulunan sitelerin yasak olduğunu söyledi.

yazmışsınız. Yani bu nedene göre 5. kuralı ihlal ettiğiniz düşünülmüştür;

5- Telif hakları başkasına ait film,dizi,müzik,mp3 gibi ürünlerin izlettirilmesi ve download yaptırılması.

Fakat söylediğiniz gibi bir yanlış anlaşılma olmuştur ve siteniz geri açılmıştır.
Mesaj14.12.2013, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitede kesinlikle yayın izlettirme yok. 1 sene önce BS Almanyada çıkan bir kanunu ileri sürerek bütün tv sitelerini kapatmıştı. O zaman yönetime mail attım ve sitedeki yayınları kaldırma şartı ile site açılmıştı. O zamandan bu zaman ne bir sayfa ekledim nede elimi sürdüm siteye.

Sitenin telif haklarını yada başka bir BS kuralını ihlal etmediği ap açık ortada.
Malesef yönetici oldugunu söyleyen arkadaş daha önce reklamları ücret karşılığı kaldırdığım halde, birisinin şikayet etmesi üzerine kapatıldı.Sebep sorduğumda reklamların gizlenmesi söylendi. Sonra ücret karşılığı kaldırdığımı söyleyince açılmıstı. Yani olay yönetici olacak arkadaşın hiç bir inceleme yapmadan gelen şikayete göre direk kafasına göre iş yapmasından başka bir şey değildir.

Zaten BS forumunun hali yönetimin başarısını ap açık ortaya seriyor.
osmanlisultanlar yazmış:
Alıntı:
Sitenin kapatılma nedeni olarak canlı yayın bulunan sitelerin yasak olduğunu söyledi.

yazmışsınız. Yani bu nedene göre 5. kuralı ihlal ettiğiniz düşünülmüştür;

5- Telif hakları başkasına ait film,dizi,müzik,mp3 gibi ürünlerin izlettirilmesi ve download yaptırılması.

Fakat söylediğiniz gibi bir yanlış anlaşılma olmuştur ve siteniz geri açılmıştır.
Önceki mesajları göster: