Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2013, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu: radyolar çalışmıyor

siteme koyduğum radyo kodları bir kaç gün sonra çalışmıyor. bu konuda bilgisi olan varmı sorun nedir?
yani sorun radyo kodlarındamı yoksa sitenin reklam kodlarıylamı çakışıyor.
enson Mavi Gece Fm i koymuştum birkaç gün yayın devam etti bugün malesef oda sustu. denemediğim radyo kodu kalmadı desem yeri var çalışmıyo çalışmıyo.
sizin sitelerinizde radyolar çalışıyormu yoksa sadece bendemi böyle bi sorun var.?
Mesaj17.12.2013, 06:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevap veren çıkmıyacakmı ?
Mesaj17.12.2013, 06:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorun şimdilik çözüldü . bu arada ilgi ve alakayada teşekkürler
Mesaj18.12.2013, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba kardeşim uzun zamandır forumlarla alakam yok genelde bu tür sıkıntılar kodlamadan veya yayını veren ip, port sisteminden kaynaklanıyor.. bazı radyolar ip ve portlarını tasıdıgında böyle bir sıkıntı olaibliyor..
Mesaj19.12.2013, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

hotmixradyo yazmış:
merhaba kardeşim uzun zamandır forumlarla alakam yok genelde bu tür sıkıntılar kodlamadan veya yayını veren ip, port sisteminden kaynaklanıyor.. bazı radyolar ip ve portlarını tasıdıgında böyle bir sıkıntı olaibliyor..

merhaba sitemi 2007 senesinde kurdum bu tarihten beride hep sitemde radyo yayınını devam ettirdim eskiden böyle sorunlar çok nadir oluyordu son zamanlarda çok sık olmaya başladı ve yukarıdada yazdığım gibi son 1-2 aydır bir çok radyo kodu denedim halde hep aynı sorunla karşılaştım bir kaç gün sonra radyo yayını sustu neyse şimdilik sorun yok gibi gözüküyor Very Happy cevabın için teşekkürler.