Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2014, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Silinmesine Dayir Hiçbir Yetkiliden Uyarı Gelmedi .Sa

Siteme Silinmesine Dayir Hiçbir Yetkiliden Uyarı Gelmedi .Sadece Baska sitelerden uyarı aldım Kopyalamak İçin bekliyordum sitem silindi neden böyle oldu. Uyarı fln gelmedi yetkililerden.! Temadan da kaldırcaktım hemen yapamazdım biraz beklektim... Acele açarmısınız sitemiii ! Coolqenc.tr.gg
Mesaj03.02.2014, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com mail atarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Not : ( at ) yerine @ kullanın.
Mesaj03.02.2014, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin neden silindiğini öğrenmen için support'a mail atınız.

Mail atmadan önce sitenizin neden silindiğini belki hemen alt kısımda bulunan başlıktan öğrenebilirsiniz.

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=190804

support-tr( at )webme.com ( at ) yerine @ gelecektir. Bu konuya açıklık getirelim bir kişinin sitesi silindiği zaman kimse uyarı almaz.

Sebebi kurallar burada mevcut olduğundan dolayı bedava-sitem moderatör ve Tarık Bey adminimiz her kullanıcıya uyarı mesajı atmak ile uğraşamaz.

Bir yanlışlık olmuş ise support'a mutlaka mail atınız. Böyle bir durum söz konusu ise siteniz açılır.

Kolay gelsin. Rolling Eyes

- Teknik Destek Personeli
Mesaj04.02.2014, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Sitenizin neden silindiğini öğrenmen için support'a mail atınız.

Mail atmadan önce sitenizin neden silindiğini belki hemen alt kısımda bulunan başlıktan öğrenebilirsiniz.

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=190804

support-tr( at )webme.com ( at ) yerine @ gelecektir. Bu konuya açıklık getirelim bir kişinin sitesi silindiği zaman kimse uyarı almaz.

Sebebi kurallar burada mevcut olduğundan dolayı bedava-sitem moderatör ve Tarık Bey adminimiz her kullanıcıya uyarı mesajı atmak ile uğraşamaz.

Bir yanlışlık olmuş ise support'a mutlaka mail atınız. Böyle bir durum söz konusu ise siteniz açılır.

Kolay gelsin. Rolling Eyes

Gerekli açıklamalar yapılmış..
Konu kilit..
İyi Forumlar..
Önceki mesajları göster: