Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.05.2013, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu: site tasarım çalmayı önleme

arkadaşlar şimdi ben meselan şu anda oyuncehennemi diye bir site var onun mesela css kodunu alabiliyoruz sorun bakalım nasıl alıyon çünkü sağ yık engeli yok google crhome de css kodlarını gösteriyor hepsini kopyalayınca tasarımı çalmış oluyorsun bunu engellemek için sağ tık engeli ve resim kopyalama engelleri falan koymanızı tavsiye ederim yoksa bütün emekleriniz çalarlar..
Mesaj03.05.2013, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site tasarım çalmayı önleme

fulloyun-torrentindir yazmış:
arkadaşlar şimdi ben meselan şu anda oyuncehennemi diye bir site var onun mesela css kodunu alabiliyoruz sorun bakalım nasıl alıyon çünkü sağ yık engeli yok google crhome de css kodlarını gösteriyor hepsini kopyalayınca tasarımı çalmış oluyorsun bunu engellemek için sağ tık engeli ve resim kopyalama engelleri falan koymanızı tavsiye ederim yoksa bütün emekleriniz çalarlar..

Zaten böyle bir şey var-Ekstralarda "Sağ tıklama engeli" Wink
Mesaj03.05.2013, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam biliyoruz da bunu aktive etmeyen var..
Mesaj03.05.2013, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÖRNEK:

dimarhane.tr.gg bedava-sitem in css kodunu sitesine ekledi mesela bakabilirsiniz..
Mesaj03.05.2013, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÖRNEK:

dimarhane.tr.gg bedava-sitem in css kodunu sitesine ekledi mesela bakabilirsiniz..

arkadaşlar "dimarhane.tr.gg" değil " toplist-hitle.tr.gg " olacaktıı..
Mesaj03.05.2013, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamamen Bedava Sitem olmuş o site Rolling Eyes
Mesaj03.05.2013, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap..

Reklam yapmayalım..!
Mesaj03.05.2013, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj03.05.2013, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

search-networks yazmış:
Tamamen Bedava Sitem olmuş o site Rolling Eyes

ben ne dedim
Mesaj24.04.2014, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site tasarım çalmayı önleme

mesela benim sitem bilgi paylaşım yeri sag tık engeli koysam ne işe yarayacak başka bi engeli yokmu
Mesaj25.04.2014, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Kücük bir not ve bir uyari eklemek istiyorum..
not: copyright yani Telif hakkina sahip olmadiginiz hic birseye yasal olarak sahib olamiyoruz.
Digelim mahkeme acildi size ilk sorulan telif hakki bulunuyor mu olur, hayir derseniz dava acilmadan kapanir.
Uyari toplist-hitle.tr.gg sitesinde yasaklar listesinde bulunan paylasimlar gözüme carpti..
Forumda paylasilmasi yerine support-tr( at )webme.com adresine mail illetilmesi gerekiyor.. Wink

Hayirli günler /cumalar Sevgilerimle..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj25.04.2014, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Merhaba.
Kücük bir not ve bir uyari eklemek istiyorum..
not: copyright yani Telif hakkina sahip olmadiginiz hic birseye yasal olarak sahib olamiyoruz.
Digelim mahkeme acildi size ilk sorulan telif hakki bulunuyor mu olur, hayir derseniz dava acilmadan kapanir.
Uyari toplist-hitle.tr.gg sitesinde yasaklar listesinde bulunan paylasimlar gözüme carpti..
Forumda paylasilmasi yerine support-tr( at )webme.com adresine mail illetilmesi gerekiyor.. Wink

Hayirli günler /cumalar Sevgilerimle..

Bilgilendirme İçin Teşekkürler [color=red]@ua1905ua[/color]
Önceki mesajları göster: