Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2014, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu: google arama çubuğu

arkadaşlar siteme google site içi arama çubuğu ekledim ancak içeriklerin bazılarını göstermiyor.nedeni ne olabilir. akla gelecek herşeyi yaptım.sitemi kaydettirdim.sitemap herşey kuralına uygun ancak ne yaptım ettim o kelimelerden sonuç alınmıyor.
örneğin :'' oğuz atay '' aratıyorum hiçbir sonuç yok.nedenini bilen var mı acaba
Mesaj11.02.2014, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizin Yanlışınız Var Herşey Arıyor.
Mesaj11.02.2014, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anasayfada bulunan arama çubuğundan bahsediyorsanız, sadece site içi arama olarak ayarlanmış.
Mesaj11.02.2014, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu: .

evet site içi arama yapmasını istiyorum ama bazı şeyleri aramıyor.dediğim kelimeyi girin bu ve buna benzer bazılarını aramıyor.içerik çok olduğu için çok lazım oluyor.aklınıza gelen nedenler var mı acaba.sadece site içi arama yapmasını istiyorum
Mesaj11.02.2014, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Zaten Sadece Site İçi Arama Yapıyor.Kardeşim Arama Motoru Çalışıyor Kusura Bakma Ama

YETKİLİ BİRİ KONUYU KİLİTLESİN SORUN YOK.

Mesaj11.02.2014, 21:15 (UTC)    

değerli arkadaşım site içi aram çalışmıyor demiyorum bazı konular olmasına rağmen onları göstermiyor günlerdir.bundan söz ediyorum.buraya boş yere ne diye konu açayım.varki bir problemim açtım.belki bu sorunu yaşayıp çözenler veya neyden kaynaklandığını bilen uzman arkadaşlar vardır diye. örnekte verdim buyur alttaki resimi görürsen ne demek istediğimi anlarsın da kilit milit demezsin umarım.sorunumuzu da söyleyemiyeceksek burada durmanın ne anlamı var.bilmiyorsan bilmiyorum demen yeterdi.geçen gün de cevaplanmamış bir soruyu güzelce cevapladım anlattım diye birisi kalkıp eski konulara ilgi göstermeyin dedi.belliki çözülse yazmazdım.valla ben anlamadım burasının mantığını.

Mesaj11.02.2014, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sorunuzu halletmek için meta tagler ekleyebilirsiniz.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=229138
Verdiğim başlıkta anlatımı aynen doğru şekilde uygulayın. Siteniz zaman içerisinde google'da çıkıcaktır.
Olmuyorsa eğer iyi içerikler koymaya çalışın sitenize gün gittikçe siteniz google'a indexlenir. Ve böylece siteniz orada çıkmaya başlar.
Kolay gelsin. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj11.02.2014, 22:20 (UTC)    

çok teşekkür ederim.işte sorun böyle çözülür.iyi günler.
Mesaj11.02.2014, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim kardeşim. Smile

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: