Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.02.2014, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla doğruya doğru 1 yıldır vucüt geliştirme çalışıyorum hala 1.70'im 1 cm bile uzamadım Rolling Eyes Daha yaş 16
Mesaj22.02.2014, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:
Bazen yapiyorum bazen de yapmiyorum belli olmuyor Smile
Futbol ile aram yok , Basketbol ile felanda atam yok.
Yesem de ne kilo aliyorum nede bisey Wink
Spor yapmayi pek sevmiyorum.

Sağlıklı bir yaşam için spor şart ama.. Ben futbol oynuyorum amatör klüpte ağırlık kaldırıyorum.. Sonra atletler gibi koca sahayı turluyoruz.. Öyle halı sahalardaki gibi sahada değil.. Sahanın yüksekliği 100 m. genişliğini bilmiyorum.. Sonra ağırlıklar ile koşu yapıyoruz.. Bağlıyoruz bacağımıza bir daha sahayı turluyoruz 2 - 3 kere yavaş yavaş.. Bazen atlama zıplama çalışıyoruz.. Spor yapmadığım zaman hamlaştığımda kendimi çok kötü hissediyorum.. Mesela bir hafta ayağıma top değmesin yok yapamıyorum.. Klüpte mekikte çekerdik türlü hareketler yapardık.. Herkese tavsiye ediyorum spor yapmasını özellikle öfkeli olduğumuz zamanlarda spora gitmeliyiz.. Spor tamamen öfkemizi alır.. Bizi sakinleştirir üzerimizde stresi atar...

- Teknik Destek Personeli
Mesaj22.02.2014, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
koddostubs yazmış:
Bazen yapiyorum bazen de yapmiyorum belli olmuyor Smile
Futbol ile aram yok , Basketbol ile felanda atam yok.
Yesem de ne kilo aliyorum nede bisey Wink
Spor yapmayi pek sevmiyorum.

Sağlıklı bir yaşam için spor şart ama.. Ben futbol oynuyorum amatör klüpte ağırlık kaldırıyorum.. Sonra atletler gibi koca sahayı turluyoruz.. Öyle halı sahalardaki gibi sahada değil.. Sahanın yüksekliği 100 m. genişliğini bilmiyorum.. Sonra ağırlıklar ile koşu yapıyoruz.. Bağlıyoruz bacağımıza bir daha sahayı turluyoruz 2 - 3 kere yavaş yavaş.. Bazen atlama zıplama çalışıyoruz.. Spor yapmadığım zaman hamlaştığımda kendimi çok kötü hissediyorum.. Mesela bir hafta ayağıma top değmesin yok yapamıyorum.. Klüpte mekikte çekerdik türlü hareketler yapardık.. Herkese tavsiye ediyorum spor yapmasını özellikle öfkeli olduğumuz zamanlarda spora gitmeliyiz.. Spor tamamen öfkemizi alır.. Bizi sakinleştirir üzerimizde stresi atar...
Son cümleni çok sevdim kardeşim benim.. Aynen öyle hayatta edindiğiniz tecrübe ne olsun, bir anlık sinir sizleri hataya zorlayabilir.. O sırada spor yapmak aklınıza gelsin.. Sizin için huzur ve sağlıklı olanı odur..
Mesaj25.02.2014, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

hergün 2 saatte bir 20 şınav çekiyorum hala kas yapamadım
Mesaj25.02.2014, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

sabri-blog yazmış:
hergün 2 saatte bir 20 şınav çekiyorum hala kas yapamadım
çok şınav yaparsan sana bi yararı olmaz sadece kondisyon yaparsan. günde tek seferde 100 şınav yapabilecek konuma gelmelisin. saat başı şınav yapmak demek kas yakımı demektir.
Mesaj06.03.2014, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Spor mu tam yerine geldiniz! Twisted Evil
Mesaj26.04.2014, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Spor yapıyorum.Herkesin yapması lazım zaten.
Önceki mesajları göster: