Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2014, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorum Ekstrası Artık Çalışmıyor Ne Yapmalıyım ?

hackerfriend.tr.gg anlatimi...

Bu başlıkta http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=84884 bir kardeşimiz anlatmış ancak kimsenin başına gelmediği için ne olduğunu kestirememişler. Benim başıma geldiği için sizlere yardımcı olmak istiyorum. Kendini uyanık sanan birisi yorumlara yarım kalmış bir JAVA KOD bırakmış. Bu da yorum ekstrasının yanlış çalışmasına sebep oluyor ve çalışmayı yarıda kesiyor. O kodun eklendiğinden önceki hiç bir yorum ne okunuyor, ne siliniyor. Sizin de başınıza böyle bir şey gelmemesi için aşağıdaki kelimeleri kötü kelimeler listesine ekleyiniz.

Kod:

<a href="
javacodes
JavaScript
language
script
SCRIPT
shant=
src=
[link=
[url=
=

Şu an suppot ekibimiz maillere bakamadığı için ilgili konuyu Almanya'a bildirdim ancak yardımcı olamadılar. Ben de kod bilgime dayanarak 3 günde bu olayı çözdüm. Mailler aşağıdaki gibi
Alıntı:

Almanca yazdığım mail
Sehr geehrte Damen und Herren,

Der unten angegebene Code wurde als Commentar in meine WEB-Seite hinzugefügt, deswegen funktioniert die Commentar-Extra nicht richtig. Der gegebene Kommentar ist ein halbes Java Code. Weil der Code halb ist kann die Kommentar Extra die Kommentare, die gemacht worden sind, nicht zeigen. Die Kommentare können von dem Panel der Verwaltung der WEB-Seite nicht gelesen und nicht gelöscht werden. Gibt es eine Möglichkeit diesen Kommentar aus meiner WEB-Seite zu löschen? Kann es aus dem DATA-Base gelöscht werden? Wenn Sie sich mit meinem Passwort in meine WEB-Seite anmelden, können Sie dieses Problem besser verstehen.

Ich bitte hier um Ihre Hilfe. Vielen Dank.

Alıntı:
İngilizce yazdığım mail
Dear sir or madam

Someone has added comment. Since the below code was attached to comment extra, comment extra is working at fault. Namely, comment is added on my site but I can't view commnet, can't read comment, can't delete.

Can you help and support me please.

İngilizce anlattım anlamadılar Mr. Green Almanca'sını bir arkadaşıma yazdırdım ama hala cevap vermediler. Böyle olmayacak dedim ve kodlara daldım ve sonunda çözdüm. Bu kodu yorum olarak bırakan ilgili malum şahsın sitesinin silinmesi için Almanya'ya başvuruda bulundum. Sitelerin, forumun huzurunu bozan hiç kimsenin burada işi yok, kimseyi zorla buraya üye yapmıyorlar. Ya bu deveyi güdecekler, yada bu diyardan gidecekler.

Sevgiler.
Önceki mesajları göster: