Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.02.2014, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Nasıl Grafik Hazırlanır (Soru)

arkadaşlar program gerekiyorsa indireyim artık kendi grafiklerimi tasarlamam lazım

En son taha231 tarafından 01.03.2014 10:39:19 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj28.02.2014, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle güzel Türkçemize özen göstermeliyiz.
poğram değil program olmalı.

Adobe Photoshop tavsiye ederim.

En son cryengine3 tarafından 28.02.2014 16:33:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.02.2014, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlla indirmen lazım değil .Online da yapabilirsin ama herkesin önerdiği ve kullandığı 2 program : PhotoScape , Adobe Photoshop
Mesaj28.02.2014, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaratmak Allah'a mahsustur.. Adobe photoshop cs4 fena sayılmaz.. Gerçekten iş görür.. Kendini geliştirmek için ise yabancı anlatımlar izlemeni tavsiye ederim.. Mutlaka İngilizce sürümünü indirmelisin.. Aslında bir çok grafik programı var.. Fakat en kullanışlı olan program bana göre Photoshop 2009'dan beri kullanıyorum.. Bir çok zaman sitem için ihtiyaçlarımı bu program sayesinde giderdim.. Sanada tavsiye ediyorum... Wink

- Teknik Destek Personeli
Mesaj28.02.2014, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Yaratmak Allah'a mahsustur.. Adobe photoshop cs4 fena sayılmaz.. Gerçekten iş görür.. Kendini geliştirmek için ise yabancı anlatımlar izlemeni tavsiye ederim.. Mutlaka İngilizce sürümünü indirmelisin.. Aslında bir çok grafik programı var.. Fakat en kullanışlı olan program bana göre Photoshop 2009'dan beri kullanıyorum.. Bir çok zaman sitem için ihtiyaçlarımı bu program sayesinde giderdim.. Sanada tavsiye ediyorum... Wink

Adobe photoshop cs6 daha gelişmiş bir program indiricekse cs4 yerine cs6 indirmeli. Yani cs6 sürümünde olan özellikler cs4 programında olmaz ama cs4 programında olan cs6 sürümündede olur yani önerdiğim sürüm cs6 boşa cs4 indirme.
Mesaj28.02.2014, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgisayarın kaldırıyorsa Photoshop Creative Could öneririm (3 GB)
Eğer bilgisayarınız Creative Could'u kaldıramazsa Photoshop CS4, CS5 veya CS6'yı öneririm.
Çevrimiçi olarak pixlr'yi öneririm. Photoshop'un yerine geçemese de photoshop'taki çoğu özellik pixlr'de var. Wink
Mesaj28.02.2014, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

En İysi Fireworks cs6 Şaşmam Very Happy
Mesaj01.03.2014, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar PhotoScape işe yaramıyor pek ama ilk eserimi yaratım Cool

photoshpop elements 12 önerdiler şuan indiriyorum siz bilirmisiniz bu poğramı
Mesaj01.03.2014, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Photoshop CS6 indir ama deneme sürümü olarak. Kurulumu yaptıktan sonra google amcaya "Photoshop CS6 Crack İndir" yaz ve photoshop'u crackle.
Bilmiyorsan crack yapmayı araştırabilirsin ama tüm adımları uygulaman lazım.

*Crack yaptığın zaman photoshop süresiz olacaktır.