Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.04.2014, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu: GamesKrak | Yeni Tasarımda Sayfa Açma Sorunu

Bu yeni tasarımda şöyle bir şey oluyor normalde yeni sayfa açtığımızda 'yeni sayfanın başlığı' diyordu ve aynı adla sayfa açamıyorduk ama bu tasarımda ad değiştirmeden kaydolu diyor ve istediğimiz kadar 'yeni sayfanın başlığı' yapabiliyoruz.Ama sadece ilk yaptığımız yeni sayfanın başlığı çalışıyor diğerlerine giremiyoruz.Neden böyle oluyor ?

En son gameskrak tarafından 07.05.2014 23:24:17 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.04.2014, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır böyle bir sorun yok. Aynı isim ile 2den fazla başlık açılmıyor.
Mesaj21.04.2014, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende öyle oluyor istediğim kadar açabiliyorum ama ilk açtığıma giriyor hep
Mesaj21.04.2014, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

gameskrak yazmış:
bende öyle oluyor istediğim kadar açabiliyorum ama ilk açtığıma giriyor hep

Başlıkta " ş, ö, İ, ı " harflerini kullanıyormusun?
Mesaj21.04.2014, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

denemek için birkaçtane yeni sayfanın başlığı açtığım oluyor arada sırada eski tasarımda birden çok açamıyordum (yeni sayfanın başlığı otomatik olarak verilen başlık yani) adını değiştirmek zorundaydım ama bu tasarıma geçildiğinde o sorun çıktı çok önemli dğeil benim için ama nedenini merak ediyorum. YANİ: birden fazla yeni sayfanın başlığı adında sayfa açılabiliniyor ama sadece ilk yapılan sayfa ya giriyor
Mesaj25.04.2014, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni Tasarımda Sayfa Açma Sorunu

gameskrak yazmış:
Bu yeni tasarımda şöyle bir şey oluyor normalde yeni sayfa açtığımızda 'yeni sayfanın başlığı' diyordu ve aynı adla sayfa açamıyorduk ama bu tasarımda ad değiştirmeden kaydolu diyor ve istediğimiz kadar 'yeni sayfanın başlığı' yapabiliyoruz.Ama sadece ilk yaptığımız yeni sayfanın başlığı çalışıyor diğerlerine giremiyoruz.Neden böyle oluyor ?

DOĞRU Bendede aynı sorun var Haftanın Sitesi diye bir sayfa açtım Sonra denemek için bridaha Haftanın Sitesi sayfasını açtım.Bir sayfa isminden 2 den fazla açılıyor Question
Önceki mesajları göster: