Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.07.2014, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Gumuskursunx | Web Siten için Mobil Uygulama Yap!

Öncelikle herkese hayırlı Ramazanlar dilerim...

Yazımın tamamını okumanızı tavsiye ederim.

Hepimiz B-S'nin mobil cihazlar için verdiği destek ten sonra kenidimizi 1 adım öteye götürmeyi düşündük.
Ancak B-S'nin bu yeni ekstra veya yeni tasarımı pek beklediğimiz giib çıkmadı. Daha doğru geliştirilmeye ihtiyacı var.
Tabi bu yüzden olucak ki bir çoğumuz mobil siteyi devre dışı bırakıyoruz.

Ancak artık web siteleri için mobil uygulamalar (Android, ios, winsows phone) mecburi hale gelmeye başladı..
Eğer bu yeniliğe uyum sağlayamayan site konumuna düşüyorsanız önümüzdeki dönem içinde işiniz bitmeye başlamış demektir.. Zira teknoloji öylesine geliştiki hemen hemen herkezin elinde bu tip cihazlar mevcut.
·۰•●☆Başlık ⊂ryΞngine ♯3 tarafından düzenlendi.

Web siteniz Android, iPad, iPhone, windows phone gibi uygulamaların girişine uygun olmalı. Uygun değil ise bunlara uygun uygulamaları yapmanız zorunlu hale gelir oldu.
İşte bu yazımda web sitesi olanlara siteleri için birkaç tık ile uygulama yapabilecekleri bir siteyi vereceğim...
Web sitenizin adresini girdikten saniyeler sonra uygulamanız hazır. Çok başarılı bir site ve 250 milyondan fazla kullanıcısı var..
iPhone, iPad, Android, Kindle Fire versiyonlarını görebiliyorsunuz. Arka plan resimlerinizi, uygulamanızın icon resmini, AppStore’daki ismini gibi detayları ekleyebiliyor, dilerseniz hazır modülleri kullanarak çok kısa sürede uygulamanızı hazırlayabiliyorsunuz. Kendi modullerinizi oluşturabilir çok profesyonel uygulamalar geliştirebilirsiniz.
Uygulama oluşturmak için sizden hiçbir ücret alınmıyor.. Hatta Android için olan uygulamayı indirmenize izin veriyor.. iPad ve iPhone için olan oluşturulmuş uygulamayı kendi sitesi üzerinden indirmeye izin veriyor. Yani sitenize linki eklersiniz, oradan cep telefonunuz ile girip indirebilirsiniz...

Şimdi içinizde bunun kodlama işlemeleri olmalı düzgün bişey çıkmaz önemli olan kodlama ile yapmayı bilemk filan diyenleriniz olucak. Onuda öğrenin arkadaşlar ama eğer bunu yapacak yazılım bilgisine sahip değilseniz veya benim gibi fazla zamanı olamyan biri iseniz, bu site tam size göre.

Site şu an için Windows Phone desteğini kaldırmış durumda. Yakında tekrar açılacağını söylüyorlar.

Ancak bu site size sadece uygulama vermiyor.
Buyrun bir bakın.

Gördüğünüz gibi bana bir tarayıcı bağlantısı vermiş durumda.
Arrow http://gumuskursunx.mobapp.at

Masaüstüneden girereseniz biraz değişlik bir sayfa ile karşılaşırsınız.

Peki nedir bu ?
Bunu mobil sitenizin girişine ekliceğiniz bir introda kullanabilirsiniz. Hatta bu biz B-S kullanıcıları için süper bir ayrıcalık olucak.

Düşünün m.gumuskursunx.tr.gg yani sitemin mobil versiyonuna girmek istediniz ve girdiniz ?
Karşınıza uyarı geliyor Masaüstü versiyona git. Mobil uygulamaya devam et gibi 2 seçenek çıkardınız ?

Ziyaretçimiz Mobil uyuglamayı seçerse ve Android 4.0 destekli bir telefonu varsa veya herhangi bir Apple ürünü uygulamayı indirmeden tarayıcı üzerinde kullanma imkanları olucak ve bu müthiş bir ayrıcalık resmen mobil bir site.

Tabi isterseniz direk mobil uygulamya yöndelrdirir ve uygulama içine koyucağınız bir butonla "Masaüstü versiyon" ile normal görünüme çekebilirsiniz.

Nerdeyse site adresini vermeyi unutuyodum Very Happy

Arrow http://www.como.com/

Kurulum konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar. Web sitemde sayfanın sağında ki veya Tarasırımın en altındaki SOSYAL MEDYA bölümünden bana ulaşabilirler.
Facebook tercihimdir.

İyi forumlar.

En son gumuskursunx tarafından 06.08.2014 03:54:17 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: