Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.04.2015, 05:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wallpaper sitelerinin açıklamalarını okursan sadece Telefon, pc vb. Ekranlarında kullanıma izin verdiklerini göreceksin. İnternet üzerinden kullanım ve paylaşıma izin ververmezler.Watermark olayına gelince ben de bundan sonra dediğin gibi yapabilirim. Yani bir watermark eklerim ve fotoğraflar kullanıma açık olabilir.
Mesaj30.01.2016, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

700pixel yazmış:
İlginç Smile Yeni Farkettim paylaşmak istedim

Bu da yeni Alexa rankımız :

O da bir şey mi? Ben bu siteyi tam doğum tarihimde açmışım sonradan fark ettim.
Mesaj05.02.2016, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar
Mesaj11.02.2016, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar sitem silindi lütfen bu başlığa mesaj atmayın. Sadece kim neler yapmış ne kadar geliştirebilmiş diye bakmaya giriyorum Bedava Sitem'e. Sitelerini geliştiren arkadaşlara bakıyorum da daha iyi şeyler yapabilirsiniz. Bir sorunu belirtmeliyim ki çoğu arkadaşın yazı tipi , footer (site alt bölüm) ve içerik bölümünü düzenlemede titiz davranmadıklarını görüyorum. Yaşanan problemden dolayı bu alanda yeni bir site açıp düzenlemem söz konusu değildir. Tebrik edenlere teşekkür ederim ve herkese başarılar dilerim. Son söyleyeceğim '' Siteniz tamamı ile size ait olsun, herşeyini siz düzenleyin. '' İyi çalışmalar...
Mesaj11.02.2016, 23:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ral9-c yazmış:
Arkadaşlar sitem silindi lütfen bu başlığa mesaj atmayın. Sadece kim neler yapmış ne kadar geliştirebilmiş diye bakmaya giriyorum Bedava Sitem'e. Sitelerini geliştiren arkadaşlara bakıyorum da daha iyi şeyler yapabilirsiniz. Bir sorunu belirtmeliyim ki çoğu arkadaşın yazı tipi , footer (site alt bölüm) ve içerik bölümünü düzenlemede titiz davranmadıklarını görüyorum. Yaşanan problemden dolayı bu alanda yeni bir site açıp düzenlemem söz konusu değildir. Tebrik edenlere teşekkür ederim ve herkese başarılar dilerim. Son söyleyeceğim '' Siteniz tamamı ile size ait olsun, herşeyini siz düzenleyin. '' İyi çalışmalar...

Sende haklısın Wink

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Önceki mesajları göster: