Forum'da ara:
Ara

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
Mesaj07.08.2014, 06:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Wix.com Açığı Bedava Siteme duyurulur.

BU TÜR ANLATIMLAR YASAKTIR! SON MESAJI OKUYUNUZ.. @grafikdizayn

En son musalim tarafından 07.08.2014 13:46:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.08.2014, 06:40 (UTC)    
Mesaj konusu: +

Yazılar neden taştı anlamadım
Mesaj07.08.2014, 06:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Upsssssssss bedava sitem açığı kapatmadan beyler işe yarıyor sağol abi bende bunu arıyordum.
Ama yazılar kaymış biraz bakması zor oldu ama yinede çok sağol.
Very Happy

http://www.benimcakmasitem.tr.gg yaptım
Mesaj07.08.2014, 06:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimcakmasitem yazmış:
Upsssssssss bedava sitem açığı kapatmadan beyler işe yarıyor sağol abi bende bunu arıyordum.
Ama yazılar kaymış biraz bakması zor oldu ama yinede çok sağol.
Very Happy

http://www.benimcakmasitem.tr.gg yaptım

tasarımı aldığım site

musalimcraft.wix.com/musalimcraft

Very Happy Wix.com gibi bi site böyle bi açığı neden kapatmıyor anlamadım.Linkler bile yönlendiriliyor oha dedim herşey oluyor.
Mesaj07.08.2014, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açık bulma,hacking,tasarım çalma vs. bu foruma ait konular değildir olamaz. Yaptığınız şuçtur. Ve emeğe saygısızlıktır. Ayrıca reklam yapmakta yasaktır. Moderatör arkadaşlar tarafından gerekli işlemler yapılacaktır.

Mesaj07.08.2014, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Açık bulma,hacking,tasarım çalma vs. bu foruma ait konular değildir olamaz. Yaptığınız şuçtur. Ve emeğe saygısızlıktır. Ayrıca reklam yapmakta yasaktır. Moderatör arkadaşlar tarafından gerekli işlemler yapılacaktır.

Haklısınız ancak mesajı tam okumadınız galiba adam bilgilendirme amaclı yazıyor.
Mesaj07.08.2014, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Harfiyen okudum . Bilgilendirmelerin hepsi iyi mi oluyor ? Mesela site çalınması hakkında ben bir şey anlatsam burada bilgilendirme amaçlı birisi buradan öğrenip sizin sitenizi birisi çalsa ? .. Ne de olsa bilgilendirme amaçlı .. Lütfen dikkat edelim .
Kolay gelsin ..

Mesaj07.08.2014, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Harfiyen okudum . Bilgilendirmelerin hepsi iyi mi oluyor ? Mesela site çalınması hakkında ben bir şey anlatsam burada bilgilendirme amaçlı birisi buradan öğrenip sizin sitenizi birisi çalsa ? .. Ne de olsa bilgilendirme amaçlı .. Lütfen dikkat edelim .
Kolay gelsin ..

Very Happy
Yukarda yazılanlara hangi şahışlar site çalması diyor la buna.Adam bildiğin sadece kodları explorerden kaynak göstericisi ile bulmuş.Onuda şans eseri sitesine yapıştırınca öyle olduğunu fark etmiş .Bildiğimiz kaynak kodu alma bunu bebek bile yapabilirdi.

Wixin site kodlamalarını neden Kilitlemediği gerçekten bir merak konusu.
Mesaj07.08.2014, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir şeyleri çalarak hiçbir yere gelemezsiniz..
Anlatımı kaldırdım. Nedeni ise bu tür anlatımlar (çalmak, reklam kaldırmak) tamamıyla yasaktır ve yaptığınız suçtur.
Bu sistemi kullanarak kurduğunuz siteler tespit edilecek ve kapatılacaktır. Nedeni ise REKLAMLAR ASLA ENGELLENMEMELİDİR!

Önceki mesajları göster: