Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2014, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haftanın Sitesi Yarışmasına domainli sitelerde başvurmuştur tr.gglerin onların yanında şansı olması için kategorilendirme yapılacağından aktivite uzatılmıştır.

Çok beğendiğiniz bir wodpress teması var ama bulamıyor musun ? Artık aramaya son , tema algılama motoru sitesiyle eklentiler dahil her özellik karşınızda.

Anlatıma gitmek için tıklayın.
Mesaj29.08.2014, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaliteli paylaşımların var gerçekten...

Mesaj29.08.2014, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
Kaliteli paylaşımların var gerçekten...

Teşekkürler , özgün olmaya önem veriyorum fakat düzey olarak yüksek siteler içeriklerimizi alıyorlar ben hırsız damgası yiyorum onunla ilgili de bir anlatım yapacağım inşaAllah Smile
Mesaj29.08.2014, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazarlarımızdan Tuğba Hanımın AŞK - ÇİLE yazısını okumak için tıklayınız.
İçeriğinizi korumak için , içeriğiniz çalındığı zaman yapılacaklar makalesini okumak için tıklayınız.
Mesaj29.08.2014, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel paylaşımlar hazırlamışsın eline sağlık Wink
Mesaj29.08.2014, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

cryengine3 yazmış:
Güzel paylaşımlar hazırlamışsın eline sağlık Wink

Teşekkürler , sizden övgü almak güzel Razz
Mesaj31.08.2014, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

# Düzeltme Duyuru

Arkadaşlar malumunuz tasarımımız " EccePure " yani premium bir tema. Tasarımın ekibiyle yaptığım yazışmalarda gerekli izinleri bir süreliğine almıştım. Ama ekip unutmuş olsa gerek , .js dosyalarına bir ek yaparak bildiri kutucuğu yayınlamışlar. Bu tasarımı çalıntıdır gibisinden. Gerekli yazışmaları yeniden yaptım yani durum normale döndü , gece 4.22'de yayınlandığı için çoğunuz görmemiş olabilirsiniz . Yine de gören arkadaşlar durumu yanlış algılamasınlar .

# Ziyaretçi Defteri

Sitemiz yapımdayken onlarca ziyaretçi defterine gönderi geliyordu. Şu an ise bomboş Razz . Buraya tıklayarak lütfen öneri ve değerlendirmelerinizi yazınız.
Mesaj31.08.2014, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
# Düzeltme Duyuru

Arkadaşlar malumunuz tasarımımız " EccePure " yani premium bir tema. Tasarımın ekibiyle yaptığım yazışmalarda gerekli izinleri bir süreliğine almıştım. Ama ekip unutmuş olsa gerek , .js dosyalarına bir ek yaparak bildiri kutucuğu yayınlamışlar. Bu tasarımı çalıntıdır gibisinden. Gerekli yazışmaları yeniden yaptım yani durum normale döndü , gece 4.22'de yayınlandığı için çoğunuz görmemiş olabilirsiniz . Yine de gören arkadaşlar durumu yanlış algılamasınlar .

# Ziyaretçi Defteri

Sitemiz yapımdayken onlarca ziyaretçi defterine gönderi geliyordu. Şu an ise bomboş Razz . Buraya tıklayarak lütfen öneri ve değerlendirmelerinizi yazınız.

Başarılar çok beğendiğim bir tasarım Smile
Mesaj31.08.2014, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bt-medya Teşekkürler =)
Mesaj31.08.2014, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Smile
Mesaj31.08.2014, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler mavi Razz
Öneri ve değerlendirmelerinizi bekliyoruz. Herkesin önerisi dikkate alınacak arkadaşlar .. Wink
Mesaj31.08.2014, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gözüme tek kötü gözüken bir yer var.

Menüdeki Bedava-Sitem olan yer fazla olduğundan alta kaymış...
Azaltırsanız iyi olur menüyü
Çünkü tek şeritli olan menü yer kalmadıından linki aşağıya vermiş.Bence güzel gözükmüyor ama siz bilirsiniz
Mesaj31.08.2014, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

blue-turk yazmış:
Gözüme tek kötü gözüken bir yer var.

Menüdeki Bedava-Sitem olan yer fazla olduğundan alta kaymış...
Azaltırsanız iyi olur menüyü
Çünkü tek şeritli olan menü yer kalmadıından linki aşağıya vermiş.Bence güzel gözükmüyor ama siz bilirsiniz

Tarayıcı ve çözünürlüğünü belirtebilir misin ? Bende normal çünkü Wink
Mesaj31.08.2014, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcı : CHROME
Çözünürlük : 1440x900

Evet çözünürlükten Very Happy
Tekrar Başarılar
Mesaj31.08.2014, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben teşekkür ederim Smile Başımıza iş çıkartacan diye korktuğumu söylemeliyim Wink
Önceki mesajları göster: