Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.06.2015, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grafiker sayısı yetersiz.
Mesaj26.06.2015, 00:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

plainlogic yazmış:

Selamlar,
Öneri dikkate alınmıştır ve gerekenler yapılmıştır.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj26.06.2015, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
plainlogic yazmış:

Selamlar,
Öneri dikkate alınmıştır ve gerekenler yapılmıştır.

Sağ ol.
Mesaj15.07.2015, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kişilerin sitelerine mod, yazar, grafiker vb. bulabileceği bir başlık veya bir kategori açılabilir.
Mesaj03.08.2015, 06:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık bey özellikle bu konuda sizi uyarıyorum, çok çirkin gözüküyor bu reklamları boyuna değil de eskisi gibi enine yapmalarını önerin gerçekten forumdan ayrı bişey çıkıyor ortaya...

En son bs-pazar tarafından 03.08.2015 06:12:49 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj29.11.2015, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ANDROİD UYGULAMA YAPILMASINI TALEP EDİYORUM ARTIK HERKEZ SİTESİNE MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN KOLAYCA ULAŞSSIN İYİ ÇALIŞMALAR
Mesaj14.06.2016, 00:00 (UTC)    
Mesaj konusu: önerim

Forumlar kısmı için bir öneride bulunmak istiyorum

Bir tane buton olsa veya bir link olsa ve buraya yazdığımız yazılar admine gitse çok güzel ve pratik olur. Burada BS ye uygun olmayan siteleri admine şikayet edilebiliyor olsa çok güzel olur
Sırf bu yüzden elim mail sayfasını açmaya gitmiyor. ama forumlarda üst bölümde Admine Yaz gibi bir link olursa çok sevinirim.
Ve sizlere daha fazla yardımcı olmuş oluruz diyorum bilmem doğru mu düşünüyorum Rolling Eyes
Mesaj25.02.2017, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Modaratör Abim

Facebook Twitter Bağlantılama var Fakat İnstagram Yok Bence Önemli bir konu
Mesaj03.03.2017, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum ölü olup çekiliş vb şeylerle canlandırılmalı Rolling Eyes
Mesaj18.06.2017, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum Yazılanları

Hocam kolay gelsin benim önerim forumlarda konuların altında eğer mesaj atılıyorsa , yeni atılan mesaj en önde olsun ekranda 2012 ye ait paylaşım var.Konu açıyosun en arka sayfaya düşüyor.Nerdeyse internet üzerinde bütün forumlarda bu böyledir eski konu arkada olur yeni konu veya msj en öne çıkar lütfen bi ilgilenelim.Bu şekilde olması kullanıcıların forumda daha aktif ve ön plana çıkmasına yardımcı olur lütfen dikkate alınsın bu konu.

Teşekkürler iyi forumlar
.

Mesaj02.02.2018, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

“Efendim, Bence Aktiflik Zamanları Konulursa Daha İyi Olur. En Son Şu Zaman Forumdaydı (V.B)”
Mesaj11.06.2018, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Tasarım Yarışması Ne Zaman?

Önceden siteler ile ilgili tasarım yarışması vardı. Bu sene de yarışma düzenlenecek mi?
Düzenlendiği zaman benim sitemi nasıl aday gösterebilirim. Sitemde hem responsive hem de material tasarım kullanıldı.

-Kasım KÜNDÜM
Önceki mesajları göster: