Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.01.2014, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu: YusufBerki | Bedava-Sitem Mobil

Telefon üzerinde tarayıcılardan sisteme giriyoruz fakat hem daha hızlı hem daha az internet paketi alan ve daha iyi bir görünüme sahip olması açısından bence bedava-sitem mobil uygulaması çıkarılmalı..

En son yusufberki tarafından 17.05.2014 01:07:57 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.01.2014, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum .Ayrıca pc görüntüsü ile mobil görüntüsü arasında dağlarca fark var ve alakası bile yok denebilir. Bence mobilden girenlerin sayısı oldukça da az
Mesaj26.01.2014, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

BS ekibinin apk ve ios bilgisi lazım.
Mobil uygulama öyle tak diye çıkartılması kolay birşey değil.
Mesaj28.01.2014, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumkitab yazmış:
BS ekibinin apk ve ios bilgisi lazım.
Mobil uygulama öyle tak diye çıkartılması kolay birşey değil.

Siteyi yönetim paneli işi bozar ama forumu mobile uygun hale getirmek ahamlı bir iş olmasa gerek
Mesaj10.02.2014, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hala bu sıkıntı güncelimde destek bekliyorum
Mesaj10.02.2014, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

@cixdizayn-forum
@yusufberki

EVET HAKLISINIZ.BENCEDE BÖYLE BİR ANDROİD YADA İOS UYGULAMASI İSTİYORUZ.MOBİL GÖRÜNTÜSÜ SAÇMA OLUYOR.GİZLEMEK İSTEDİĞİMİZ SAYFALAR BİLE GÖRÜNÜYOR.ÇOK SAÇMA LÜTFEN BİR MODERATÖR BİZE DESTEK VERSİN...

Mesaj18.06.2014, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizlere katılıyorum ancak mobil sistem gelmesi çok iyi oldu dediğiniz gibi desktop görütülü bir site ile mobile görüntülü bir site arasında dağlar kadar fark var.İnternet paketinizde 3mb yiyeceği yere mobil görüntü 200-300kb paket harcıyor.
Mobil sistemde sıkıntı yapmış olduğumuz tasarımı mobil içinde tasarlana bilir hale getirilebilsek iyi olurdu.
Mesaj05.07.2014, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

mantıklı....
Mesaj24.07.2014, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen,

Mobil veya tabletten girenler bilir. Yakınlaştıramıyorsun, yazılar küçük, tasarım bozuluyor.
Mesaj19.09.2014, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem mobil uygulama çıkartsa sitemizde gün içinde otobüste,arabada,ev dışında
güncelleme şansı doğar şuandada yapılabiliyor ancak biraz yavaş oluyor ve site biraz sorunlu gözüküyor.Mobil uygulaması olsa güzel olurdu.Günümüzün çoğunu artık telefonda geçiriyoruz.
Bedava sitem kendini beya geliştirdi sitemizin mobil görüntüsünü ayarlıyabiliyoruz.
kendi sitemizin yönetimi konusundada biraz mobil var ancak hızlı olması için uygulama şart gibi gözüküyor
Mesaj19.10.2014, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Mobil Tasarım BS

Blogger siteleri gibi yapılabilir sitelerin mobil sürümü çok mantıklı geliyo kulağa Smile) özellikle android'te çok güzel gözükür
Mesaj19.10.2014, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

mobilde normal tarayıcıyla girince ayarlarımızı en az 10 dakkada kaydedebiliyoruz Smile